1. HABERLER

  2. SPOR

  3. Vali Yardımcısından karatecilere başarı ziyareti
Vali Yardımcısından karatecilere başarı ziyareti

Vali Yardımcısından karatecilere başarı ziyareti

Diyarbakır’ın spor’dan sorumlu Vali Yardımcısı Mimar Sinan Batmaz, Anadolu Yıldızlar ligi Türkiye Finalleri öncesi şampiyon karatecileri makamında ağırlayarak, başarılarından dolayı tebrik etti.

A+A-


Bir süre önce Elazığ’da yapılan bölge şampiyonasında önemli başarılara imza atıp Türkiye finallerine katılmaya hak kazanan Diyarbekirspor ile Diyarbakır Gençlik SpoR Kulüplerinin başarılı sporcularını tek tek tebrik eden Vali Batmaz, final müsabakaları öncesinde sporculara başarı dileklerinde bulundu.
Kimler katıldı
Vali Batmaz’ın kabulünde; Diyarbakır Gençlik ve Spor İl Müdürü Mehmet Demir, Şube Müdürleri Akın Erim ile Burhan Gül, Karate Milli Takım Antrenörü Mehmet Yazar ile Diyarbakır Gençlik Spor Kulübü Karate Antrenörü Ahmet Yazar ile bir süre önce Elazığ’da yapılan Anadolu Yıldızlar Ligi bölge şampiyonası müsabakalarında derece elde eden bayan sporcular hazır bulundu.
Başarılı antrenörlere ödül
Kabulde başarılı sporcularla bir süre sohbet eden Vali Batmaz, Karate Milli takım Antrenörü Mehmet Yazar’ı da sporculara verdiği emekten dolayı teşekkür etti. Vali Batmaz, kabulde yaptığı açıklamada, “Bu başarışlarınızla bizi sevindirdiniz, mutlu ettiniz. Her Antrenörün yapması gerekeni yaptınız. Bundan sonra başarılı antrenörleri ödüllendireceğiz. Final müsabakalarında da başarınızın devamını bekliyoruz” dedi.

 

HABERE YORUM KAT