1. HABERLER

  2. BÖLGE

  3. Vali Toprak'a İMAF ziyareti
Vali Toprak'a İMAF ziyareti

Vali Toprak'a İMAF ziyareti

İzmir Mardinliler Federasyonu (İMAF) İzmir Valisi Mustafa Toprak'ı ziyaret etti. Ziyarette İMAF Genel Başkanı Mehmet Şakin Irmak ve İMAF yöneticileri Vali Toprak ile görüş alışverişinde bulundu.

A+A-

Geçtiğimiz günlerde Vali Cahit Kıraç'ın Diyarbakır'a atanmasından sonra Diyarbakır Valiliği görevinden İzmir Valiliğine atanan Mustafa Toprak'a ziyaret sürüyor. Yeni valinin ziyaretçileri İMAF Genel Başkanı Mehmet Şakin Irmak ve ekibiydi.

Vali Toprak, Diyarbakır'da görev yaptığı dönemde Mardin'i ve Mardinlileri de yakından takip ettiğini ifade ederek, “İzmir'imizde de Mardinliler önemli bir dinamik. Kente ciddi katkıları var. Buradaki federasyonları başta olmak üzere, tüm kurumlarının kent için kenetlenmeleri çok önemli” dedi.İMAF Genel Başkanı Mehmet Şakin Irmak da, Vali Toprak'a yeni görev yeri İzmir'de başarılar dileyerek, “Diyarbakır'da iken Mardin'e komşuydunuz. Şimdi burada ev sahibi olarak kentin valisisiniz. Burada da Mardinlilerin kente desteğini ve katkılarını göreceğinizden emin olunuz” diye konuştu.
Vali Toprak da, İzmir'in geleceği için STK'lerin önemli olduğunu kaydetti.

HABERE YORUM KAT