1. HABERLER

  2. DİYARBAKIR HABERLERİ

  3. Vali Toprak hemşeri ziyareti
Vali Toprak hemşeri ziyareti

Vali Toprak hemşeri ziyareti

Diyarbakır'da düzenlenen Türkiye 19 Yaş Altı Badminton şampiyonası için kentte bulunan Erzincan İl Özel İdaresi Spor Kulübü bünyesinde faaliyet gösteren badminton sporcuları ve antrenörleri Murat Sönmez, Vali Mustafa Toprak'ı makamında ziyaret ettiler.

A+A-

Turnuvaya Erzincan adına katılan sporcuların Antrenörü Murat Sönmez, Erzincan ekibi olarak Diyarbakır'da bulunmaktan duydukları memnuniyeti dile getirdi.

Vali  Mustafa Toprak ise  ziyaretten duyduğu mutluluğu ifade ederek Antrenör Murat Sönmez ve   genç sporcular ile bir süre sohbet ederek eğitim ve spor yaşantılarında başarılar diledi.

'DİYARBAKIR'I ANLATIN'

Vali Toprak, doğup büyüdüğü ve bugünlere gelmesinde,  hayatında büyük yeri olan ve memleketi Erzincanlı olmaktan büyük gurur duyduğun u söyledi.

Diyarbakır'ın zengin tarihi ve kültürel değerlerinden bahseden Vali Toprak, Erzincanlı sporculara  memleketlerine döndüklerinde buranın güzelliklerini Erzincanlılarla paylaşmalarını istedi.Ziyaret sonunda genç sporculara günün anısına çeşitli hediyeler sunan Vali Toprak, şampiyonada kendilerine başarılar dileyerek, hatıra fotoğrafı çekildi.

HABERE YORUM KAT