1. HABERLER

  2. DİYARBAKIR HABERLERİ

  3. Vali Aksoy'a fidan dikim sertifikası
Vali Aksoy'a fidan dikim sertifikası

Vali Aksoy'a fidan dikim sertifikası

DİYARBAKIR - Başbakan Ahmet Davutoğlu'nun "ziyaretlerde plaket alıp vermek yerine ağaç dikimini tavsiye etmesi" üzerine, Diyarbakır Ticaret Borsası Başkanı Ebubekir Bal'ı ziyaret eden Diyarbakır Valisi Hüseyin Aksoy'a plaket yerine fidan dikim sertifikası

A+A-
Diyarbakır Valisi Hüseyin Aksoy, TOBB Yönetim Kurulu üyesi Diyarbakır Ticaret Borsası Başkanı Ebubekir Bal'ı makamında ziyaret ederek Diyarbakır Ticaret Borsası'nın çalışmaları hakkından bilgi aldı.
 
Diyarbakır Ticaret Borsası Yönetim Kurulu ile Meclis üyeleri tarafından karşılanan Vali Aksoy Ticaret Borsası hizmet binasını gezerek çalışmaları yerinden incelendi. 
 
Diyarbakır Ticaret Borsası Başkanı Ebubekir Bal, faaliyetleri hakkında Vali Aksoy'a bilgi vererek, Diyarbakır Ticaret Borsası olarak her geçen gün teknolojiden yararlanarak bölgeye daha kaliteli ve modern hizmet verme çabasından olduklarını söyledi.Bal, ziyaretten duydukları memnuniyeti dile getirerek, ziyaretin anısına Vali Aksoy adına 200 fidan dikileceğini dile getirdi.
 
Bal, Başbakan Ahmet Davutoğlu tarafından başlatılan bu projeyi desteklediklerini ve yönetim kurulunca alınan bir karar ile projeyi sürdüreceklerini sözlerine ekledi. 
 
(ÜN-YRT-Y)

HABERE YORUM KAT