1. HABERLER

  2. TV - DİZİ - MAGAZİN

  3. Ütopya'da kim elendi?
Ütopya'da kim elendi?

Ütopya'da kim elendi?

TV 8'de uzun süredir yayında olan yarışma programı Ütopya'da dün akşam bir eleme daha yaşandı. Ütopya'da kim elendi? merak konusu olurken beklenen açıklama geldi. Ütopya'ya ikinci kez dahil olan Pınar, yapılan oylama ile bu haftaki elenen yarışmacı oldu.

A+A-

Ütopya'da 24 Temmuz akşamı kim elendi belli oldu. Peki halk oylaması sonucu Ütopya'ya ikinci kez veda eden isim kim oldu? Ütopya'da bir eleme heyecanı daha son buldu. Ütopya'ya ikinci kez dahil olan Pınar, elenme adayı gösterilen 4 adaydan biriydi ve bu haftanın elenen Yarışmacısı oldu.


Halktan yeteri kadar destek göremeyen Pınar, Ütopya'dan ikinci kez elendi. Pınar dışında potaya çıkan ve elenme tehlikesi yaşayan diğer isimler ise Meral, Kurretülayn ve Raşit'ti. Pınar, eşyalarını toplayarak Ütopya'ya ve hayallerine ikinci kez veda etti.

SEMİHLER İÇİN ŞOK SÜRPRİZ

Semihler birer birer uyumaya giderken bireyseller bahçede sohbet etmeye devam etti. Bahadır önce Semihler'den serayı kaldırmalarını istemeyi teklif etti fakat daha sonra onlara haber vermeden harekete geçmeye karar verdi. Semihler Sabah, bireysellerin serayı Ütopya'nın dışına taşıdığına fark etti ve Murat ile Semih kahvaltıda bireysellere nasıl bir karşılık vereceklerini tartıştı.

HABERE YORUM KAT

İlgili Haberler