1. HABERLER

  2. TV - DİZİ - MAGAZİN

  3. Ütopya'da kim elendi?
Ütopya'da kim elendi?

Ütopya'da kim elendi?

TV 8 sevilen yarışması Ütopya tüm hızıyla devam ediyor. Çarşamba akşamı Ütopya'da kim elendi? heyecan dolu bir elemenin ardından Çağlar, Raşit, Tuncay ve Selin eleme adayı oldu. Peki Ütopya'da kim elendi? İşte elenen isim..

A+A-

Bu hafta Ütopya'ya veda eden isim belli oldu.Haftabaşında Ütopya'da yapılan oylamayla Çağlar, Raşit ve Tuncay'la birlikte elenme potasına çıkan Selin, Ütopya'ya ve hayallerine veda etti.
 
Eleme potasına çıkan 4 isim arasından halk oylamasında en az oyu alan yarışmacı olan Selin, Ütopya'dan ayrıldı.
 
Selin Soytürk kimdir?
 
Ütopyadaki macerası sona eren Selin Soytürk 20 yaşında. Yarışmaya katılırken dedikodusunun olmadığını söyleyen Selin, küçük engeller karşısında ümitsizliğie kapılmak yerine kendi Ütopyasını özgürce ve kimseye muhtaç olmadan yaşacağını söylemişti.
 
İstanbul'da yaşayan Selin, bekar ve öğrenci. Karikatür çizmek, yemek yapmak ve şarkı söylemek hobileri arasında.
 
 
Kurretülayan ve Semih yeniden buluştu..
 
Kurretülayn Matur, Ütopya’ya geri döndü; bu duruma doğal olarak en çok Semih sevindi.
 
Ütopya‘da geri dönüşler devam ediyor. Daha önce elenen 6 yarışmacı Ütopya’ya geri dönecek. Şimdiye kadar sırasıyla Pınar, Noyan ve Meral geri dönen yarışmacılar olmuştu.
 
Ütopya’ya geri dönen 4. yarışmacı ise yarışmanın takipçilerinin geri dönmesine kesin gözüyle bakılan Kurretülayn oldu.
 
Ütopya’nın güçlü ve favori yarışmacılarından Semih ile aşk yaşayan Kurretülayn’ın yarışmadan elenmesi, hem Semihler’e hem de izleyiciye büyük bir şok yaşatmıştı. Kurretülayn Ütopya’dan ayrılırken dakikalarca gözyaşı dökmüş ve Semih’i arkasında bıraktığı için çok üzülmüştü. Hatta kendisinin yarışmadan elenmesine neden olan Kafe Grubu yarışmacılarına "Sizi hiçbir zaman affetmeyeceğim ama hakkımı helal ediyorum" diyerek sitemini dile getirmişti.
 
Herkesin dönmesine kesin gözüyle baktığı Kurretülayn, Ütopya’ya geri dönen 4. yarışmacı oldu. Kurretülayn’ın geri dönmesi en çok biricik aşkı Semih’i ve aynı gruptaki diğer yarışmacıları sevindirdi. Kurretülayn ve Semih, geri dönüş sonrası zamanlarını birlikte geçirerek bol bol hasret giderdi.

HABERE YORUM KAT

İlgili Haberler