1. HABERLER

  2. TV - DİZİ - MAGAZİN

  3. Ünlüler vatandaşlık görevini yaptı
Ünlüler vatandaşlık görevini yaptı

Ünlüler vatandaşlık görevini yaptı

Türkiye’nin yakından tanıdığı ünlü isimler Cem Yılmaz, Sezen Aksu, Emre Belözoğlu, Halit Ergenç, Berguzer Korel gibi birçok isim oyunu kullandı.

A+A-

Türkiye 25. Dönem Milletvekili seçimleri için bugün sandık başına gidiyor.Ünlü isimler de oyunu kullanmak için sandık başında.İşte o ünlülelerden birkaçı:

SEZEN AKSU


Ünlü sanatçı Sezen Aksu, Beykoz’daki Sedat Simavi İlkokulu’nda sabah saatlerinde oy kullandı. Basın mensuplarına herhangi bir açıklama yapmayan ünlü sanatçının rahatsızlığı nedeniyle yürümekte güçlük çektiği görüldü.


CEM YILMAZ


Ünlü komedyen Cem Yılmaz, 25. dönem milletvekili seçimleri için sandık başına gitti. Oyunu kullanan Yılmaz, hayırlı olması temennisinde bulundu. 

İBRAHİM- DEMET KUTLUAY ÇİFTİ

Ünlü komedyen Cem Yılmaz, eski milli basketbolcu İbrahim Kutluay ve eşi Demet Kutluay, aynı okulda oy kullandı. Etiler’deki Lütfi Banat İlkokulu’na ilk olarak İbrahim- Demet Kutluay çifti geldi. Oylarını kullanan çift daha sonra okuldan ayrıldı. 

HALİT ERGENÇ VE BERGÜZAR KOREL ÇİFTİ

Muhteşem Yüzyıl dizisinin Kanuni Sultan Süleyman’ı Halit Ergenç oyunu eşi Bergüzar Korel ve oğlu Ali’yle Etiler Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi’nde kullandı. Bergüzar Korel, oy kullanacağı okulda lise öğretmenini görünce şaşkınlığını gizleyemedi. Ergenç’in oy pusulasının bulunduğu zarfı ise sandığa oğlu Ali attı. 

CEM BOYNER


Cem ve Ümit Boyner çifti, 25’inci Dönem Milletvekili Seçimleri’nde oylarını Beykoz’da bulunan Sedat Simavi İlkokulu’nda kullandı. 


Boyner Mağazalar Zinciri sahibi Cem Boyner ve eşi TÜSİAD eski başkanı Ümit Boyner, oy kullanmak için Beykoz Sedat Simavi İlkokulu’na geldi. Oyunu kullanmak için beklediği sırada arkasında bekleyen Emre Belözoğlu ve eşi Tuğba Belözoğlu’nu fark eden Cem Boyner, kısa süre Belözoğlu çiftiyle sohbet etti. Sırası geldiğinde pusulasını alıp oyunu kullanan Boyner çifti, sonrasında okuldan ayrıldı.

HABERE YORUM KAT