1. HABERLER

  2. DİYARBAKIR HABERLERİ

  3. UNESCO oylaması canlı yayında izlenebilecek
UNESCO oylaması canlı yayında izlenebilecek

UNESCO oylaması canlı yayında izlenebilecek

Diyarbakır Surları ve Hevsel Bahçeleri’nin UNESCO Dünya Kültür Miras Listesi’ne alınması görüşmesi ve oylaması 4 veya 5 Temmuz tarihlerinde yapılacak.

A+A-

Görüşmeler, Bu linki tıklanarak canlı olarak izlenebilecek. Oylamayı, Büyükşehir Belediyemiz de web tv den canlı olarak yayınlayacak.

Diyarbakır Surları ve Hevsel Bahçeleri’nin UNESCO Dünya Kültür Mirası Listesi’ne girip girmeyeceğine dair nihai kararın verileceği UNESCO 39. Dünya Miras Komitesi Toplantısı, Almanya'nın Bonn kentinde devam ediyor.

Toplantıya bugünden itibaren katılan Büyükşehir Belediyesi Eş Başkanları Fırat Anlı ile Gültan Kışanak görüşmeleri yakından takip ederken, Diyarbakır Surları ile Hevsel Bahçeleri’nin Dünya Kültür Miras Listesi’ne alınması görüşmeleri ve oylamasının 4 veya 5 Temmuz tarihlerinde yapılması bekleniyor.


4 veya 5 Temmuz tarihinde yapılacak görüşmeler, www.39whcbonn2015.de/livewebcast.html linki tıklanarak canlı olarak izlenebilecek.  Oylamayı, Büyükşehir Belediyesi de web tv den canlı olarak yayınlayacak.

HABERE YORUM KAT

İlgili Haberler