21 Ekim 2016 Cuma
 • Diyarbakır24 °C
 • İstanbul19 °C
 • Ankara18 °C
 • Antalya24 °C
 • İzmir21 °C
 • IMKB
  0.00
  %
 • Altın
  125,644
  %0.91
 • Dolar
  3,0870
  %0.92
 • Euro
  3,3557
  %0.35

Umutlar Vali Kıraç'ta

Umutlar Vali Kıraç'ta

18 Temmuz 2013 Perşembe 14:13

Spora yakınlığı ile bilinen ve Diyarbakır'a atandıktan sonra ilgilendiği konuların başında Diyarbakırspor gelen Vali Cahit Kıraç'ın kulübün kurtuluşu ile ilgili çalışma yaptığı iddia ediliyor.

Spora yakınlığı ile bilinen ve Diyarbakır'a atandıktan sonra ilgilendiği konuların başında Diyarbakırspor gelen Vali Cahit Kıraç'ın kulübün kurtuluşu ile ilgili çalışma yaptığı iddia ediliyor. Kıraç'ın Diyarbakırspor'un imha edildiği son 4 yılda yaşananlarla ilgili basında yer alan haber ve yorumları derlemesi, “Vali bey Diyarbakır'ın markasını kurtarmak mı istiyor?” yorumlarına neden oldu.


İMHA SÜRECİYLE İLGİLİ YAYINLAR
Görev yaptığı yerlerde spora ve kent takımlarına olan desteği ve yakın ilgisi ile dikkat çeken, Diyarbakır'da göreve başladıktan sonra da Diyarbakırspor'un içine düştüğü durumu irdelemeye ve araştırmaya başlayan, bu amaçla bir çok spor adamı ile görüşme yapan Vali Cahit Kıraç'ın kulübün kurtuluşu ile ilgili çalışma yapması heyecan yarattı. Diyarbakırspor'un Süper Lig'den amatör lige kadar düştüğü ve 'imha süreci' olarak değerlendirilen son 4 yılda yaşananlarla ilgili basında yer alan haber ve yorumların derlenmesi için ilgili birimlere talimat veren Vali Kıraç'ın bu tutumu da 'kulübün kurtulması için çalışma yapıyor' yorumlarının yapılmasına neden oldu.


TARAFTARLAR UMUTLANDI
Göreve başladıktan sonra 'Şu an için herkesi dinliyorum ve bilgi topluyorum. Bu kentin kalkınması için sporda bir markaya ihtiyaç var' diyen Vali Kıraç'ın arayışlarda bulunması taraftarlarda da umut yarattı. Taraftarlar, Vali Kıraç'ın kulübün kurtuluşu için bir kıvılcım yakması halinde bunun büyüyerek olumlu sonuçlar vereceğini düşünüyor.

Okunma Sayısı : 10099
LİNKLER
Güvenli bir şekilde paykasa satın alın!
Copyright ©2007 Diyarın Sesi. Tüm hakları saklıdır.
Siteden yararlanırken gizlilik ilkelerini okumanızı tavsiye ederiz.
İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz. Yazılım: CM Bilişim - Görsel Tasarım: Capitol Medya
Alexa Certified Site Stats for www.siteadı.com