1. HABERLER

  2. SPOR

  3. Ulu ve Aylak'ta Yeni Diyar Yönetimine girdi
Ulu ve Aylak'ta Yeni Diyar Yönetimine girdi

Ulu ve Aylak'ta Yeni Diyar Yönetimine girdi

Yeni Diyarbakırspor Yönetiminin açıkladığı 4 kişiyi fahri yönetici olarak aramıza alacağız açıklamasının ardında diğer 2 ismi'de Diyarbakırspor'un son yönetiminde basın sözcüsü olan aynı zamanda Diyarbakırspor taraftarları Dernekler Birliği Başkanı Ramaza

A+A-

Tugay yaptığı açıklamada, Diyarbakırspor'un artık kapandığını, Yeni Diyarbakırspor ile bir bütünleşme olduğunu hatırlatarak şunları söyledi.

Tugay:"Yeni Diyarbakırspor etrafında büyük bir birliktelik olması için en başında mutabık kalmıştık. Şahsım olarak yönetimde yer almak istemediğimi gerek basın yoluyla gerekse ilgili muhattaplarına bildirmiştim. Biz taraftarın tek derdi bu kenti tamamen sahipleneceği tertemiz Büyük Diyarbakırspor'dur. Bu konuda çok fazla yol aldığımızı düşünüyorum. 

Daha önce Yeni Diyarbakırspor Yönetiminden yapılan açıklamada, bizim yönetimimizde bulunan 4 arkadaşımızın, yönetime girmesi yönündeydi. 2 İsim daha önce yönetim tarafından açıklandı. Şeyhmus Şenyiğit, Servet Can asbaşkan olarak görev alacakları duyuruldu. Yönetime girecek diğer iki arkadaşımız Avukat İbrahim Aylak ve Yılmaz Ulu'dur. Umarız Diyarbakırspor'umuz için hayırlı uğurlu olsun.

HABERE YORUM KAT