1. HABERLER

  2. GÜNCEL YAŞAM

  3. ÜLKEMİZİN GÖZDE İSLAMİ OTELLERİ
ÜLKEMİZİN GÖZDE İSLAMİ OTELLERİ

ÜLKEMİZİN GÖZDE İSLAMİ OTELLERİ

Yaz aylarında keyifli bir tatil geçirmek istiyor ancak birçok otelin İslam ahlakına uygun olarak hizmet vermediğini düşünüyorsanız, sizlere güzel bir haberimiz var.

A+A-

Yaz aylarında keyifli bir tatil geçirmek istiyor ancak birçok otelin İslam ahlakına uygun olarak hizmet vermediğini düşünüyorsanız, sizlere güzel bir haberimiz var. Ülkemizde özellikle son yıllarda sayısında oldukça büyük bir artış gözlemlenen İslami oteller ile tanışmaya ne dersiniz? Müslüman müşteriler düşünülerek hizmet veren bu İslami oteller tamamen İslam ahlakı gözetilerek hizmet veriyor ve sizlerin de huzur içerisinde ve vicdanınız rahat olarak tatil geçirmenize olanak tanıyor. Eğer İslam dinine uygun koşullarda hizmet vermeyen, sürekli alkolün tüketildiği ve haram yiyeceklerin servis edildiği otellere daha fazla gitmek ve vakit kaybetmek istemiyorsanız, tatilinizi bu İslami otellerden birinde gerçekleştirebilirsiniz. İsterseniz tek başınıza isterseniz de ailenizle ya da arkadaşlarınızla bu otellerde seçeneklere web adresinden ulaşabilir, sonrasında konaklayabilir, eğlenceli, keyifli ve bir o kadar da muhafazakâr bir tatil geçirebilirsiniz.
Bodrum İslami Otellerinde Eğlenceye Doyacaksınız
Bu yaz yolunuz Bodrum’a düşerse muhafazakar oteller konseptine uygun olan birçok otelin bu güzel şehrimizde de yer aldığını bilmelisiniz. Yerli ve yabancı akınına uğrayan, her yıl plajların farklı milletlerden ziyaretçi ve turistler ile renklendiği bu şehirde, az da olsa İslami oteller yer alıyor. tam da istediğiniz gibi alkolsüz ve helal yiyecekler ile hizmet veriyor. Üstelik bu otellerin hemen hemen hepsinde sauna, hamam, spa vb. vücudunuz ve ruhunuz için iyi gelecek olan bölümler de yer alıyor. Ayrı ayrı kapalı ve açık yüzme havuzlarına ev sahipliği yapan bu İslami otellerde hem tek başınıza hem de ailenizle renkli, eğlenceli ve sıra dışı bir tatil geçirebilirsiniz.
Değerlendirebileceğiniz Bir İslami Otel: Azra Resort Hotel
Tesettürlü bayanlar için hizmet veren birden çok İslami otelin yer aldığını müjdeleyebiliriz. Bu İslami oteller içerisinde en çok göze çarpan ve en çok Müslüman müşteri kabul eden otellerden biri de Azra Resort Hotel. Oldukça geniş bir mekânda tesis edilen ve dört bir yanı yeşilliklerle çevrili olan ve Kemer’de yer alan , kesinlikle düşünmeniz ve değerlendirmeniz gereken İslami oteller içerisinde yer alıyor. Birbirinden eğlenceli gösterileri, animasyonları ve çocuklara özel hizmeti ile bu otel de Müslüman müşteriler tarafından ziyaret edilmeyi bekliyor.
 

HABERE YORUM KAT