1. HABERLER

  2. TV - DİZİ - MAGAZİN

  3. TV8 İşte Benim Stilim All Star Yeni Sezon başlıyor
TV8 İşte Benim Stilim All Star Yeni Sezon başlıyor

TV8 İşte Benim Stilim All Star Yeni Sezon başlıyor

İşte Benim Stilim All Star TV8 Yeni Sezon Yarışmacıları ve Juri Kimler ? İşte Benim Stilim All Star Ne Zaman Başlayacak? - Işte benim stilim all star yarışmacıları kimler

A+A-

TV 8 ekranlarının fenomen yarışma progmanı İşte Benim Stilim All Star 2 sezon finalinin ardından 2 aylık aradan sonra tekrar geri dönüyor. 

 
Ekranların en beğenilen Stil yarışması İşte Benim Stilim All Star sevenlerini heyecanla bekletmeye devam ediyor İşte Benim Stilim All Star 2 sezon finalinin ardından 2 aylık sezon tatili vermişti İşte Benim Stilim All Star kısa süre sonra Tv8 ekranlarında yeniden boy gösterecek İşte Benim Stilim All Star`ın yeni sezon yarışmacıları ise belli oldu eski sezona damgasını vuran bir çok isimin tekrar İşte Benim Stilim All Star yarışmasında kıran kırana yarışması bekleniyor İşte Benim Stilim All Star yeni sezon yarışmacıları ve ne zaman başlayacağı hakkındaki tüm detaylara makalemizin devamında bulabilirsiniz.

Hafta içi ekranlarda her gün yayınlanan ve büyük bir izleyici kitlesi olan yarışma olan İşte Benim Stilim yeni sezona yeni formatı ile başlayacak tüm zamanların en iyi yarışmacılarından oluşacak olan İşte Benim Stilim All Star yakında Tv8 ekranlarında olacak. Yarışmanın seyircisinin aklına ilk gelen sorulardan bazıları İşte Benim Stilim All Star ne zaman başlayacak ve İşte Benim Stilim All Star yarışmacıları kimler olacak. Geçtiğimiz günlerde 3 Adam adlı programa katılan İşte Benim Stilim sunucusu Öykü Serter izleyenlere müjdeyi verdi ve çok yakında İşte Benim Stilim All Star olarak geleceklerini söyledi. Tv8 ekranlarının sevilen ve izlenen yarışması İşte Benim Stilim finalinden hemen sonra eski yarışmacılar ile iz bırakan yarışmacılar ile İşte Benim Stilim All Star ile geri dönecek.

Jüri üyeliğini Ivana Sert,Nur Yerlitaş,Kemal Doğulu ve Uğurkan Erezin’in yaptığı ve sunumunu Öykü Serter’in yaptığı İşte Benim Stilim All Star yeni sezonda da aynı isimler olacak ve bomba gibi bir giriş yapacak. Tv8 ekranlarında İşte Benim Stilim All Star rüzgarı esecek. Eylül ayında yayınlanacağı beklenen İşte Benim Stilim All Star yarışması Tv8 ekranlarında olacak.


Son günlerin en çok konuşula konularından birisi de kısa bir süre sonra bitecek olan ve final yapacak olan İşte Benim Stilim yarışması yeni sezona bomba gibi bir formatla ve yarışmacılar ile geri gelecek.Sosyal medyada ve internette en çok konuşulan konulardan diğeri ise İşte Benim Stilim All Star yarışmacılarının kimler olacağı.

İşte Benim Stilim All Star yarışmacılarının kesin ve net bir şekilde kimler olacağı henüz belli olmasa da edinilen bilgilere göre muhtemel isimler bildirildi. Yarışmanın izleyenlerinden gelen yorumlara göre zaten İşte Benim Stilim All Star'a katılmasını istedikleri isimler zaten belli. Bu Tarz Benim olarak yayınlanan ilk sezondan bu yana gelmiş geçmiş en iddialı yarışmacıları podyumda olması bekleniyor.

Muhtemel İşte Benim Stilim All Star Yarışmacıları

1.Aysegül Doğan
2.Aysenur Balci
3.Gizem Güler
4.Özlem Özden
5.Tuğçe Ergişi
6.Nur Bozar
7.Gülay Hançer
8.Zeynep Öztürk
9.Özden Cerrahoğlu
10.İlbige Uzun
11.Emel Özkızıltaş


Özellikle bu isimlerden en çok merak edilen ve ilk sezon olan Bu Tarz Benim versiyonundan olaylı bir şekilde kendi isteği ile ayrılan Nur Bozar'ın İşte Benim Stilim All Star'da olup olmayacağı merak ediliyor. Yarışmadan ayrıldıktan sonra en favori isim olan Nur Bozar evlenmişti. Sosyal medyada diziveya film teklifi aldığı için yarışmadan ayrıldığı iddia edilen yarışmacının evlilik için ayrıldığı sonraki günlerde belli oldu.

Şimdi ise Nur Bozar İşte Benim Stilim All Star da olacak mı ? İşte Benim Stilim All Star Nur Bozar varmı gibi sorular merakla bekleniyor. Eylül ayında yayına gireceği söylenen İşte Benim Stilim All Star yarışmasında kimlerin yarışacağı hangi yarışmacıların olacağı tartışılan konular arasında yer alıyor. Tv8 ekranlarında İşte Benim Stilim All Star rüzgarı esecek.

HABERE YORUM KAT

İlgili Haberler