1. HABERLER

  2. TV - DİZİ - MAGAZİN

  3. 'Tutar mı Tutar’ dizisi tutmadı ekranlara veda etti!
'Tutar mı Tutar’ dizisi tutmadı ekranlara veda etti!

'Tutar mı Tutar’ dizisi tutmadı ekranlara veda etti!

Show TV’nin yaz dizisi Tutar mı Tutar ekranlara erken veda ediyor. Senaryosunu Erkan Ersezer kaleme aldığı ‘Tutar mı Tutar’, 4. bölümde sona erecek.

A+A-

Show TV’nin oyuncu kadrosunda Paşhan Yılmazel, Cahit Gök, Ahmet Kürşat Öçalan, Bahadır Efe, Hilmi Özçelik, Zeynep Kankonde, Ceyda Ateş, Su Kutlu, Açelya Özcan, Rıza Sönmez, Selen Uçer gibi isimlerin yer aldığı yaz dizisi Tutar mı Tutar ekrana veda ediyor. Cuma günü ekrana veda ediyor.  Yapımını BKM’nin, yapımcılığını Necati Akpınar’ın üstlendiği, yönetmenliğini Şenol Sönmez’in yaptığı, senaryosunu Erkan Ersezer kaleme aldığı ‘Tutar mı Tutar’, 4. bölümde sona erecek. ‘Tutar mı Tutar’ın final bölümü Cuma günü 23.15'te ekrana gelecek. 
 
 
Cuma akşamları yayınlanan dizi ekrana geldiği ilk hafta Total’de 38 AB’de ise 40. olmuştu. Dizinin ikinci bölümü ise reytinglerde daha da düştü ve Total grubunda 67. sırada AB grubunda 45. sırada yer alabildi. Dizinin ilk haftaki reyting sonuçlarına göre erken final yapmasına karar verildi. Tutar mı Tutar dizisi 24 Temmuz’da yayınlanacak olan 4. bölümüyle ekrana veda edecek.
 
Absürd komedi olan dizide yakın arkadaş olan Cemal ve Ayhan’ın bir Sabah uyandıklarında kendilerini bir mahalle dizisinin başrollerinde bulması anlatılıyordu.

HABERE YORUM KAT