1. HABERLER

  2. TV - DİZİ - MAGAZİN

  3. Turabi acı içinde kıvrandı, herkes şok oldu!..
Turabi acı içinde kıvrandı, herkes şok oldu!..

Turabi acı içinde kıvrandı, herkes şok oldu!..

Survivor All Star'ın 7 Haziran Pazar akşamı yayınlanan bölümünde dokunulmazlık oyununu kaybeden Ünlülerde, yarışmacıların oylamaları sonucunda ilk eleme adayı belli oldu. Peki Survivor All Star'da kimin ismi yazıldı? Bu akşam ekrana gelecek Survivor All S

A+A-

Survivor All Star'dü Ünlülerin konsey stresi izleyicinin dikkatinden  kaçmadı... Heyecan dolu son bölümü ile ekrana gelen Survivor All Star ada konseyinde Ünlüler bir arkadaşlarının isimlerini yazdılar. Survivor All Star'ın 71. bölümünün ada konseyinde kim kimin ismini yazdı? neler söyledi? İşte o ayrıntılar...

fft1_mf98151.jpeg


Turabi acı içinde kıvrandı, herkes şok oldu!..

Survivor All Star'da dokunulmazlık oyununu kaybeden Ünlüler takımı dün akşam konseye çıktı. Bireysel dokunulmazlığı kazanan Doğukan bu hafta elenmeyecek. Ünlüler takımında Doğukan, Serenay ve Hakan; Anıl'ın ismini yazarken; Anıl ve Merve Serenay'ın adını yazdı.

Bu duruma göre Anıl sms oylamasına çıkacak ilk isim oldu. Çarşamba akşamı yapılacak eleme gecesinde Anıl'ın karşısına iki isim daha çıkacak. Dokunulmazlığı kazanan Doğukan'ın söyleyeceği isim ve Sms oylamasında birinci çıkan kişinin söyleyeceği isim ile eleme üç kişi arasında olacak.
Hakan, son dönemde takım olarak çok iyi yolda olduklarını söyledi. Dokunulmazlık sahibi Doğukan, içinde buruk bir sevinç olduğunu açıkladı. Merve Aydın ise dokunulmazlığı kaybettikleri için çok üzgün olduklarını ve stresli bir konsey yaşadıklarını söyledi.

Survivor All Star’da her iki takım da ödülü kazanmayı çok istiyor! Ekranlara gelecek ödül oyununda Ünlüler ve Gönüllüler oyunu kazanabilmek için ellerinden geleni yapacaklar. Oyun sonunda onları bekleyen ödül ne? Ödülün sahibi hangi takım olacak?

Survivor All Star Cumartesi-Pazar-Pazartesi-Salı-Çarşamba-Perşembe TV8’de.

HABERE YORUM KAT