1. HABERLER

  2. SPOR

  3. 'Tüpçü'den komedi cezaları'
'Tüpçü'den komedi cezaları'

'Tüpçü'den komedi cezaları'

DİYARİNSESİ.ORG - TFF'nin hiç bir gerekçe ve suç unsuru olmaksızın özellikle Güneydoğu Kulüplerine karşı takındığı tavırlara Azrailler'den sert tepki geldi.

A+A-

Geçtiğimiz hafta sonu kendi evinde Çankırıspor'u 2-0 mağlup eden Diyarbakırspor'a centilmence geçen bir maç sonrası dahi ceza gelmesi bardağı taşırdı.

TFF IŞİD GİBİ FUTBOLU KATLEDİYOR

Diyarbakırsporlu taraftarların konuk takımı maç sonuna kadar dosttane bir şekilde davrandıklarını ve örnek olduklarını söyleyen Azrailler Başkanı Ramazan Tugay, TFF resmen bu bölgede futbolun katili olmaya devam ediyor. Tugay: "Bu verilen ceza ile artık TFF'nin niyeti tescillenmiştir. Amaçlarının bölgede futbolu bitirmek olduğunu biz 5 yıldır dile getiriyorduk. Hele bu son Çankırıspor karşılaşmasına ceza gelmesi komediden farksızdır. Konuk ekip maç öncesi tribünlere davet edildi taratarımız tarafından alkışlandı. Maç içersinde en küçük olumsuz bir şey yok. Maçtan sonra Bayan Başkanları bile centilmenlikten dolayı bizlere defalarca teşekkür ettiğini söyledi. Böyle bir maç sonrası bile ceza gelmesi artık art niyetin bir göstergesidir. Maşallah IŞİD terör örgütü benzeri bölgede futbolun katili gibi çalışmaktadırlar. Bakın süper ligde tek bir tek kulübümüz kalmadı. Keza 1. ligdede öyle. Şimdi bunların amacı 3. ligdede bölgeden kulüpler kalmasın, burada futbolun kafasını kesmektedirler.

'Tüpçü'den komedi cezaları'

Bunları görmediğimizi sanan o ırkçı kafalar iyi bilsinler, biz her şeyin farkındayız.  Diyarbakırspor'u yok eden işte bu zihniyetlerdir. Erzincan'da canımızı zor kurtardık cezayı biz yedik, onca ırkçı tezahürata rağmen resmen rakibi ödüllendirdiler. Bunların niyeti bozuk. Sayın TFF Başkanı Tüpçü hazretleri iyi bilsinki, bunlar bizi asla yıldıramaz. Diyarbakırspor'u çökertmeye sizin asla gücünüz yetmeyecektir. Amaçları ayağı kalkan Diyarbakırspor'un önünü kesmektir. yazıklar olsun başka söylenecek söz bulamıyorum"

HABERE YORUM KAT