1. HABERLER

  2. SPOR

  3. Tunç Behram ve Uğur Durmuş'ta imzaladı
Tunç Behram ve Uğur Durmuş'ta imzaladı

Tunç Behram ve Uğur Durmuş'ta imzaladı

DİYARİNSESİ.ORG ÖZEL İÇERİK - Spor Toto 3:ligde mücadele eden Diyarbekirspor'da başlayan transfer harekatı iç transferin gözde isimlerine imza attırılarak başladı.

A+A-

UĞUR DURMUŞ VE TUNÇ BEHRAM'LA YENİ ANLAŞMA..

Bu sezon zirve şansını kaçırmak istemeyen Diyarbekirsor yönetimi, iç transferde sözleşmesi sona eren futbolcuların yanı sıra sözleşmesi devam eden futbolcularla da yeniden masaya oturarak anlaşma şartlarında değişikliğe gidiyor.

Sözleşmelerinde yer alan ücretlerde istenen indirimi yapan futbolcularla yeni sözleşme imzalanıyor. Sözleşmesi devam eden Uğur Durmuş ve Tunç Murat Behram 2'şer yıllık yeni  sözleşmeye imza attı. İki futbolcu da yeni sezonda başarı sözü verdi.

MEHMET ÖZDIRAZ SÖZLEŞME YENİLEDİ

Bu arada sözleşmesi sona eren  Mehmet Özdıraz'la yeniden anlaşma sağlandı.2 yıllık sözleşmeye imza atan Özdıraz, yeni sezonda daha iyi performans ortaya koyma sözü verdi.

Özdıraz,"Geçen sezon hayal kırıklığına uğrattığımız muhteşem taraftarlarımızı mutlu etmek için üzerime düşeni yapacağım" diye konuştu.

Diyarbekirspor'da teknik heyetin talebi doğrultusunda isimleri belirlenen isimlerle iç transfer görüşmeleri aralıksız devam ediyor. Teknik heyetin takımda kalmasını istediği diğer futbolcularla ilgili olarak da imzaların devam edeceği kaydedildi.

diyar.jpg

HABERE YORUM KAT