1. HABERLER

  2. TV - DİZİ - MAGAZİN

  3. Tuğçe Kazaz ile Tuba Ünsal birbirine girdi
Tuğçe Kazaz ile Tuba Ünsal birbirine girdi

Tuğçe Kazaz ile Tuba Ünsal birbirine girdi

Son dönemde siyasi gündeme dair açıklamalarıyla dikkat çeken Tuğçe Kazaz ile oyuncu Tuba Ünsal arasında yeni bir polemik doğdu.

A+A-

'Bataklık' kavgası
 İkili, Twitter üzerinden atışmaya başladı.Siyasi gündeme dair açıklamalarıyla bazı kesimlerin tepkisini çeken Tuğçe Kazaz’a bir eleştiri de Tuba Ünsal’dangeldi. Ünlü oyuncu, önceki gün Twitter’a şöyle yazdı: “Tuğçe Kazaz’a artık üzülmeye başladım. İnsan gençken hata yapar ama şu an saplandığı bataklıktan çıkması zor. Kendine ait varlığın yoksa, seni var edene sıkı sıkı sarılırsın. Nefes alır gibi onunla yaşarsın, kızımıza olan bu. İnsan değişkendir, bugün inandığına yarın inanmayabilirsin ama her durduğun mertebenin fanatizmini yaşamak başka bir ruh hali.”


Bu tweet’e, özellikle de “bataklık” vurgusuna sinirlenen Kazaz’ın yanıtı gecikmedi.Eski manken, Ünsal’a aynı kanaldan, eşi Mirgün Cabas’ı da hedef alarak karşılık verdi: “Ev partilerinin bataklığında kaybolmuş kız bana üzülmüş! Sen sempatizan kocanı da yanına al, yetim kalmış şehitlerimizin çocuklarına üzül.Din değiştirme haberleriyle Twitter'da trendtopic olan ünlü manken Tuğçe Kazaz İclal Aydın’la Yaşasın Haftasonu programına samimi açıklamalarda bulunmuştu.

Kazaz, son yıllarda yaşadığı olaylarla ilgili “İnsan beşer de şaşar da, çok büyük hatalar yapmamayı dilerim...Artık benim bir rehberim var. Onun bana gösterdiği yolda yürüyorum,rehbersiz çok zor yürünüyor bu yol” dedi.

Hakkında çıkan haberlerle ilgili olarak “Bir deli bir kuyuya taş atıyor ve yüz akıllı bunu çıkartamıyorsunuz...İftira noktasına gelindiği zaman benden önce ilahi adalet var” dedi...

Artık hayatını değiştirdiği ve yeni bir yol seçtiğini ekleyen Kazaz “Şöyle der benim ustam: Sen kendini biliyor musun? Tamam o zaman.”Geçtiğimiz yıllarda din değiştirmesi olayını ise “Yaptığımız her seçimin bedelini ödüyoruz,hepimiz hatalar yapıyoruz yapacağız insanız biz, yaşadıklarım ızdıraplı oldu ama kendimden doğdum,ben arayışlarımda en doğal hakkımı kullandım,ben arayışlarımda beni arıyordum” diye yanıt verdi. (Milliyet)

HABERE YORUM KAT