1. HABERLER

  2. DİYARBAKIR HABERLERİ

  3. TSO’dan Kaymakam Tura’ya ziyaret
TSO’dan Kaymakam Tura’ya ziyaret

TSO’dan Kaymakam Tura’ya ziyaret

Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Ahmet Sayar ve Genel sekreter Serdari Gökdere, Sur Kaymakamı Menduh Tura’ya nezaket ziyaretinde bulundular.

A+A-

Sur Kaymakamı Dr. Memduh Tura, Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Ahmet Sayar ve beraberindeki Genel Sekreter Serdari Gökdere’yi makamında kabul etti.

Sohbet havasında geçen ziyarette, İlde yaşanan son gelişmeler ele alındı. Özellikle iş dünyasının son süreçte yaşadığı sorunların dile getiren Ahmet Sayar, idari amirlerle her zaman koordineli çalışmaya hazır olduklarını vurgulayarak sözlerine şöyle devam etti;

“Malumunuz son dönemlerde iş dünyası olarak Diyarbakır’da sıkıntılar yaşanıyor. Bizlerin temennisi bu olayların bir an önce son bulması yönündedir. Umarım Diyarbakır’mız hak ettiği güzel ve huzurlu günlere en kısa sürede kavuşur. Bu anlamda sizlerle fikir alışverişinde bulunmak bizler için çok önemliydi. Gösterdiğiniz ilgiden dolayı teşekkür ediyorum”

 

Kaymakam Tura, kendilerine yapılan nezaket ziyaretinden ötürü duyduğu memnuniyeti dile getirerek; “İş dünyasının son süreçte yaşadığı sorunları yakinen takip etmekteyiz. Bu konuda elimizden gelen her türlü desteği vermeye hazır olduğumuzu belirtmek istiyorum. Güzel temennilerinize yürekten katılıyorum. Sizlere bu nezaket ziyaretinizden dolayı teşekkür ediyorum” dedi.

 

HABERE YORUM KAT

İlgili Haberler