1. HABERLER

  2. SPOR

  3. Transferler fazlasıyla önemli
Transferler fazlasıyla önemli

Transferler fazlasıyla önemli

Spor toto 3.lig 2. Grup takımlarından Yeni Diyarbakırspor’un taraftarları yeni yapılacak olan transferlerinin öneminin fazlasıyla önemli olduğunu söylediler.

A+A-

8 Temmuz tarihinde Bolu Esentepe’de toplanıp top başı yapacak olan Yeni Diyarbakırspor taraftarları,önceki sezonlar gibi iş olsun transfer yapılmasın kadro şişirilmesin dediler.

Zekeriya Balıkçı, kendileri için önemli olan Diyarbakırspor’un başarılı olmasıdır diyerek, “ Diyarbakırspor’un gerçek sahibi taraftarıdır,başta bunun iyi bilinmesi gerekmektedir.2015-2016 futbol sezonuna giriyoruz. Önceki ve geçen yılki  şeyleri yaşamak istemiyoruz. Transfer bir takım için fazlasıyla önemlidir. İş olsun diye yapılan transferler takımı başarısızlığa götürür. Sahada görevini yapamayanları değil, takımını sonuca yani galibiyete götürüp başarısını sağlayan bir ekip oluşturulmalıdır.

Aksi takdirde şu şöyle oldu, bu böyle oldu yine bir sezon boş geçer.Diyarbakırspor gibi bir takım küme düşmüş 3.ligde kentini temsil ediyor ne yazıkki.Her sezon sonundada bir durum ortaya çıkıyor, yine aynı eğitime devam 3.ligde kal. İşte bunun böyle olmaması için görevinin adamı kendini ispatlamış ve ispatlamaya devam eden bir kadro oluşturulmalıdır.Yoksa yine sahada aynı senaryo uygulanır film sonu acı biter.

Bizlerde Diyarbakırspor taraftarları olarak kahroluruz.Çünki Diyarbakırspor bizim her şeyimizdir. Bu benim tek fikrim ve sözlerim değil tüm Diyarbakır halkının laflarıdır “ dedi.

HABERE YORUM KAT

İlgili Haberler