1. HABERLER

  2. SPOR

  3. Transferde önemli olan sahadaki başarılı performans
Transferde önemli olan sahadaki başarılı performans

Transferde önemli olan sahadaki başarılı performans

Diyarbakırlı futbol severler artık 2 profesyonel takımlarınında üst liglere çıkmasını istiyorlar.

A+A-

Spor Toto 2.lig kırmızı grubunda Amed SK ile Spor toto 3.lig 2. Grubunda mücadele eden Diyarbekirspor kulüpleri Diyarbakır’ımızı temsil ediyorlar.

 

Artık kentimize alt ligler yakışmıyor diyen bir gurup taraftar adına bir açıklama yapan Rohat Yılmaz,” Biz taraftarız konuşmada yaparız açıklamada. Bizim tek düşüncemiz yıllardır peşinde olduğumuz takımlarımızdır.

 

Diyarbakır bir veya iki takımı niye Süper Ligde  kentini temsil etmesinki. Her iki takımızda çeşitli nedenlerden ötürü ne yazıkki göz göre göre yakaladıkları üst lig fırsatlarını ayaklarıyla adeta tekmelediler. Görüyoruz üst liglerde mücadele eden takımları başarılı oluyorlar bizden fazlada üs liglerdeler.

 

Bizim üzüntümüz bu niçin başarılı olamıyoruz. Bunu herkesin iyi bilmesini istiyoruz, tarnsferde önemli olan sahadaki performans ve başarıl olabilmektir. Sonuç olarak her iki kulübün yönetiminede rica ediyoruz, gayesiz hedefsiz sıradan takım olmak istemiyoruz.

 

Bunun için baştan tedbirlerini alsınlar. Hem bizleri hemde kendilerini üzmesinler. Futboldan anlayanlara yönetimlerinde yer versinler fikirlerini alsınlar. Bu işler futbolu her yönüyle bilmekle olur “ dediler

HABERE YORUM KAT

İlgili Haberler