1. HABERLER

  2. SPOR

  3. Transfer dönemi 9 Haziran'da başlayacak
Transfer dönemi 9 Haziran'da başlayacak

Transfer dönemi 9 Haziran'da başlayacak

Futbolda 2016-2017 sezonu birinci transfer dönemi 9 Haziran Perşembe günü başlayacak.

A+A-

9 Haziran Perşembe günü başlayacak olan ve 31 Ağustos 2016 Çarşamba günü mesai saati bitiminde son bulacak olan 1. Transfer ve Tescil Dönemi’nde Türkiye Profesyonel Futbol Liglerinde yer alan kulüpler, anlaştıkları futbolcularla resmi sözleşme imzalayabilecekler.

1.Transfer ve Tescil Dönemi 12 Hafta 8 ) gün sürecek. Kulüpler, bu tarihten sonra 5 Ocak 2017 tarihinde başlayıp 4 hafta sürecek ve 1 Şubat 2017'de sona erecek “Ara Transfer Dönemine kadar futbolcu transferi ve aktarımı yapamayacaklar.

TRANSFER ÇALIŞMALARIMIZ HAKKINDA BİLGİ VERECEĞİZ

2016-2016 sezonunda Spor Toto 3.Lig’de mücadele edecek profesyonel futbol takımımız için önümüzdeki günlerde transfer çalışmalarına başlanacak.

Anlaşmaya vardığımız teknik direktör Taner Öcal ve yeni teknik heyetin resmi sözleşme imzalamasından sonra iç transferde futbolcularla görüşmelere başlanacak.

İç transferde takımda kalacak ve gidecek oyuncular belirlendikten sonra teknik heyetin raporu doğrultusunda dış transfer çalışmalarına başlanacak. Yollarımızı ayıracağımız futbolcular,takımda tutacağımız futbolcular ve transfer etmek istediğimiz futbolcularla ilgili şu ana kadar kesinlik kazanan bir durum yok.

Taraftarlarımızdan resmi internet sitemiz ve sosyal medya hesaplarımızda açıklaması yapılmayan transferle ilgili haberlere itibar etmemelerini istiyoruz. Halkımıza ve taraftarlarımıza karşı şeffaf olmayı ilke edinen kulübümüz, transferle ilgili bilgi kirliliğine karşı transfer çalışmaları hakkında günlük olarak bilgilendirme yapacağız.

HABERE YORUM KAT