1. HABERLER

  2. DİYARBAKIR HABERLERİ

  3. Trafikte kuyruk bir anda uzadı
Trafikte kuyruk bir anda uzadı

Trafikte kuyruk bir anda uzadı

Diyarbakır’ın Dağkapı meydanındaki kavşakta meydana gelen kazada taraflar arasında anlaşamayınca trafikte uzun kuyruklar oluştu. Sorunu trafikte dakikalarca bekleyen araç sahiplerinin araya girmesi çözdü.

A+A-

Diyarbakır’ın Sur ilçesi Dağkapı semtindeki kavşakta iddiaya göre, önündeki pikabın yavaşlamasıyla bir anda aracın altına giren özel aracın sahibi, aracının ön kısmının ezilmesiyle sinirlendi.


Çarptığı aracın sahibiyle tartışan ismi öğrenilemeyen doblo marka özel araç sahibi, trafik polisinin gelip rapor tutmasını istedi. Bu sırada kaza yüzünden kapanan yolda trafiğin açılmasını bekleyen şoförler de araçlarından inerek kaza yapan araçların yolu kapatmayacak şekilde yolun kenarına alınmasını istedi.


Bu isteğe sinirlenen kazaya karışan araç sahipleri, araçlarını kaza yaptıkları yerden polisin gelip rapor tutması durumunda kaldıracaklarını belirtti. Aşırı sıcaklarında etkilediği olayda sinirler gerildi. Trafikte bir anda uzun kuyruklar oluşmaya başladı. Korna ve eleştiri sesleri artınca kaza yapan araç sahipleri, trafik polisi isteklerinden vazgeçerek yolu açmak zorunda kaldı. Bu yaşananlara şahit olanlar ise kaza yapanları, ‘Hem suçlu hem güçlü’ diyerek eleştirdi.

( Abdulsamet KARAŞ)

HABERE YORUM KAT

İlgili Haberler