1. HABERLER

  2. SPOR

  3. Trabzonspor'un yeni formaları satışta
Trabzonspor'un yeni formaları satışta

Trabzonspor'un yeni formaları satışta

Trabzonspor, yeni sezon sponsoru Nike tarafından üretilen formaları hafta sonunda satışa çıkaracak.

A+A-

Bordo-mavili kulüpten yapılan açıklamada, 2008-2009 sezonu için üretilen maç formalarının 5 ayrı dizaynda tasarlandığı belirtilerek, ''Gerek tasarımı gerekse üretiminde kullanılan malzemenin niteliğiyle sahada mücadele verecek futbolcularımızın performanslarını artıracak özellikleri bulunan formalar vücut üzerinde daha sıkı görünecek ve oyun içerisinde rakip tarafından daha zor tutulup çekilecek yeni bir dinamik uyuma da sahip'' denildi.

Açıklamada, Nike teknolojisinin bir ürünü olan Dri-fit kumaş sayesinde vücuttaki nemin dengeleneceği ifade edilerek, şunlar kaydedildi:

''Böylelikle maç sırasında oyuncularımıza ekstra rahatlığın yanı sıra, performans artışı sağlanacak. Teri buharlaştırma özelliğine sahip bu teknoloji, sürtünmeleri ortadan kaldırıp, vücudun kuru kalmasına imkan vererek serin ve rahat bir performans imkanı yaratmış olacak. Tüm taraftarlarımıza şimdiden yeni formalarımıza gösterecekleri ilgi nedeniyle teşekkür ediyor, 2008-2009 sezonunun camiamıza üstün başarılar getirmesini diliyoruz.''