1. HABERLER

  2. GÜNCEL YAŞAM

  3. Tozlu Tesettür Giyim
Tozlu Tesettür Giyim

Tozlu Tesettür Giyim

Tesettür giyimde tasarım ve model tercihleri her geçen gün daha artıyor.

A+A-

de tasarım ve model tercihleri her geçen gün daha artıyor. Birbirinden şık ve farklı tasarımların ortaya çıkması ile birlikte, renkli giyinmesi seven bayanlar için de kıyafet seçimi konusunda büyük bir çeşitlilik ortaya çıkmış oluyor. Tesettür modası da koleksiyonlarına her yıl farklı kıyafet model ve tasarımlarını ekliyor.

Bu tasarımların kaliteli kumaşlar kullanılacak ortaya çıkması ise özellikle kış aylarında soğuktan korunmak yaz aylarında da yakıcı güneşten bunalmamak adına çok önemli.  Tesettür giyimde öncü ve modern tasarımları bulabileceğiniz tozlu online alışveriş imkanı ile üzerinize yakışacağını bildiğiniz ve çok beğendiğiniz kıyafet modellerini ekonomik bir şekilde satın alabilmenizi sağlıyor.

Sizler de tesettürlü bayanlar olarak tozlunun giyim modellerini inceleyerek kendini zevkinize uygun kıyafet dolabınıza renk ve farklılık katacak tasarımlara ekonomik fiyatlar ve hızlı kargo seçeneği ile sahip olabilirsiniz.

Tozlu Tesettür Eşofman Modelleri

kapalı bayanların her türlü gereksinimleri düşünerek kendinizi rahat hissetmek istediğiniz durumlarda kullanabileceğiniz kıyafetlerin tasarımını da gerçekleştirmekte. Tesettür eşofman modelleri de bu kıyafetler arasında yer alıyor. Eşofmanların üst parçalarının diz altı ya da diz ütü olacak şekilde tercih edilebilmesi mümkün. Genellikle gri ağırlıklı olarak tasarlanmış olan eşofman modellerinde kırmızı kumaşların kullanımını da yoğun olarak görebiliyoruz. Aynı zamanda buna uygun eşarp modelleri ile yapacağınız günlük bir yürüyüş için en ideal kıyafet kombini oluşturabilirsiniz.

Tozlu Tesettür Tunik Tasarımları

Tozlu tunik modellerinde de spor giyimden yana olan bayanlar için günlük yürüyüşlerde tercih edilebilecek tasarımlara sahip. Özellikle yaz aylarında sizi fazla terletmeyecek ancak vücut hatlarınızı da belli etmeyecek şekilde tasarlanmış, kaliteli kumaşlardan dikilmiş hafif tunikler bayanların birinci tercihleri arasında yer almakta.

Tunik modellerinde, gömlek olarak kullanabileceğiniz hafif kısa modeller de bulunmakta. Bu modelleri kış aylarında aynı boydaki kabanlar ile kullanabilmeniz de mümkün olabilmekte. Tunik modellerinde ayak bileğine kadar uzun olan modeller de bulunmakta.

Özellikle uzun boylu bayanlar tarafından sıklıkla tercih edilen bu modeller sonbahar kombinin vazgeçilmez parçası olarak karşımıza çıkmakta. Tuniklerin bel bağı gibi ayrıntıları bulunmakta. Aynı ayrıntılar tesettür yeleklerde de yer almakta. 

HABERE YORUM KAT