1. HABERLER

  2. SİYASET

  3. 'Torunuma kavuşmak istiyorum'
'Torunuma kavuşmak istiyorum'

'Torunuma kavuşmak istiyorum'

Uzman Çavuş Koç'un evinde heyecanlı bekleyiş.

A+A-

DİYARBAKIR'ın Lice İlçesi'nde 9 Temmuz 2011 tarihinde PKK'lılar tarafından kaçırılan 36 yaşındaki Uzman Çavuş Zihni Koç'un Amasya'daki ailesinin umutlu bekleyişi, kavuşma sevincine dönüşmek üzere.

Baba 57 yaşındaki Veysel Koç, oğlunu almak için Habur'a giderken, babaanne Narin Koç, "Artık bu işkence bitsin, torunuma kavuşmak istiyorum" dedi.

Diyarbakır'ın Lice İlçesi'ne bağlı Fis Köyü yakınlarında yol kesen PKK'lılar tarafından kaçırılan askerlerden Uzman Çavuş Zihni Koç'un, Amasya'nın merkeze bağlı Karaali Köyü'nde yaşayan ailesinin heyecanlı bekleyişi sürüyor. Uzman Çavuş'un eşi 34 yaşındaki Mihrican Koç ile babası Veysel Koç, Habur'a gidip Zihni Koç'u almak için beklerken, köydeki diğer yakınları da gelecek telefonu bekliyor.

Torunun çocukları 12 yaşındaki Alican ve 5 yaşındaki Hasan Hüseyin Koç ile birlikte heyecan içinde bekleyen babaanne Narin Koç, "Artık ben torunumu istiyorum, yavrumu istiyorum. Yollarını gözleye gözleye gözlerim kör oldu. Televizyon başından ayrılmıyoruz. Artık işkence bitsin, torunuma kavuşmak istiyoruz" diye konuştu.

HABERE YORUM KAT