1. HABERLER

  2. DİYARBAKIR HABERLERİ

  3. Toprak, Özbek'in veda yemeğinde
Toprak, Özbek'in veda yemeğinde

Toprak, Özbek'in veda yemeğinde

Vali Mustafa Toprak, emekliye ayrılan Mahalli İdareler İl Müdürü H. Ayten Özbek için Valilik tarafından verilen veda yemeğine katıldı.Veda yemeğine Vali Yardımcısı Zafer Engin, Mahalli İdareler İl Müdürü H. Ayten Özbek ve Kurum Müdürleri katıldı.

A+A-

Mahalli İdareler İl Müdürü H. Ayten Özbek, çalışma süresinde vermiş oldukları desteklerden ötürü Vali Toprak'a teşekkür etti.Özbek, işini severek yaptığını ve işlerini iyi bir şekilde yürütme çabasındaki en büyük etkenin Vali Toprak'ın  destekleri ile bugüne kadar beraber çalıştığı mesai arkadaşlarının katkıları sayesinde olduğunu ifade etti.

'DAHA ÖNCE EMEKLİ OLACAKTIM'

Daha önce emekliye ayrılmayı planladığını ifade eden Özbek,“1 Haziran 2010 tarihinde Diyarbakır da göreve başlayan sayın Valimin çalışma azmi, görev aşkı işlerin en iyi şekilde yürütülmesi yönündeki çabaları ve Diyarbakır'da ihtiyaç duyulan hizmetlerin tamamlanması için gösterdikleri özverili içten çalışmalarını görünce, emirlerinde çalışarak ekibinin bir üyesi olmayı samimiyetle istedim ve emeklilik kararımı erteledim. Çok ilginç bir tesadüf ki benim görev süremin dolmasıyla sayın Valimizin İzmir Valiliğine atanma kararnamesi aynı tarihlere denk geldi.Sayın Valimizin yeni görevinin, kendileri aile fertleri İzmir ve tüm ülkemiz için hayırlı uğurlu olmasını diler bu yöndeki dualarımızı dilimizden ve yüreklerimizden eksik etmeyeceğimizi ve kendilerini çok özleyeceğimizi özellikle vurgulamak istiyorum” dedi.

Vali Toprak ise görevde bulunduğu süre içerisinde gösterdiği başarılı çalışmalardan dolayı tebrik etti, emeklilik hayatında sağlıklı ve huzur dolu günler diledi.Son olarak Vali Toprak günün anısına Mahalli İdareler İl Müdürü H. Ayten Özbek'e plaket takdim etti.

HABERE YORUM KAT