1. HABERLER

  2. DİYARBAKIR HABERLERİ

  3. TOG'dan Baydemir'e teşekkür
TOG'dan Baydemir'e teşekkür

TOG'dan Baydemir'e teşekkür

Toplum Gönüllüleri Vakfı (TOG) Van'daki Umuda Yolculuk projesine verdiği destekten dolayı Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Baydemir'e teşekkür etti.

A+A-

TOG'un gönüllü üyeleri Selda Şenol ve Seyhan Alu  Baydemir'i ziyaret etti. Şenol ve Alu Van'daki depremin ardından gençlerin ve çocukların rehabilitasyonu için bir kütüphane oluşturmayı amaçlayan Umuda Yolculuk Projesi'ne destek veren Baydemir'e teşekkür  mektubu ilettiler.

TOG Yönetim Kurulu Başkanı Kerim Paker ve TOG Genel Müdürü Yörük Kurtaran'ın teşekkür mektubunda; “Toplum gönüllüsü gençler 'eleştirmek değil, değiştirmek için' çıktıkları yolda desteğinizle bir adım daha ilerlemiştir. Toplum Gönüllüsü gençlere, toplumsal sorunlara çözüm arayışlarında destek olarak daha güzel yarınların önünü açtığınız. Başladığımız bu yolculukta birlikte yürümek dileğiyle” şeklinde ifade edildi.

Seyhan Alu ayrıca TOG'un panel, atölye çalışmaları ve konser gibi etkinliklerin düzenleneceği  Gençlik Konseyi'nin 7-10 Şubat arasında Diyarbakır'da yapılacağını söyledi. Alu, 108 üniversiteden yaklaşık 350 kişinin geleceğini belirterek organizasyon konusunda Baydemir'den destek istedi.