1. HABERLER

  2. BÖLGE

  3. TOBB ve ticaret borsası heyeti Batman'da
TOBB ve ticaret borsası heyeti Batman'da

TOBB ve ticaret borsası heyeti Batman'da

Diyarbakır ve Batman'da faaliyet yürüten TOBB ve Ticaret Borsası heyeti Batman Valisi Yılmaz Arslan'a nezaket ziyaretinde bulundu.

A+A-

Heyet üyeleri Diyarbakır ve Batman'da yürüttükleri çalışmalarla ilgili Vali Arslan'a bilgi vererek, fikir alışverişinde bulundu. Diyarbakır Ticaret Borsası Başkanı Ebubekir Bal, Vali Arslan'dan iş alanları ile ilgili büyük destek gördüklerini bildirdi. Bal, bugüne kadar verdikleri destekten dolayı Vali Arslan'a teşekkür ederek, ziyaret anısına beraberinde getirdikleri bir tablo hediye etti.

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Batman Valisi Yılmaz Arslan ise  gerek Batman ve gerekse bölgenin refahı ve kalkınması için TOBB ve Ticaret Borsası'na önemli görevler düştüğünü vurguladı.

Ziyarete; Diyarbakır Ticaret Borsası Başkanı ve aynı zamanda TOBB Yönetim Kurulu Üyesi Ebubekir Bal, Batman Ticaret Ve Sanayi Odası Başkanı Abdülkadir Demir, Batman Ticaret Borsası Başkanı Arif Güneş, Diyarbakır Borsası Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Şeyhmus Ayhan ve Diyarbakır Borsası Yönetim Kurulu Üyesi Şükrü Boylu katıldı. 

HABERE YORUM KAT