1. HABERLER

  2. DİYARBAKIR HABERLERİ

  3. TOBB sigortacıları bilgilendirdi
TOBB sigortacıları bilgilendirdi

TOBB sigortacıları bilgilendirdi

TOBB Sigortacılık Müdürlüğü Diyarbakır Ticaret ve Sanayi Odası 11. Sigortacılık Meslek Grubu Bölgesel Bilgilendirme Toplantısı düzenlendi.

A+A-
Ticaret ve Sanayi Odası Konferans Salonunda gerçekleştirilen toplantıya Diyarbakır Ticaret ve Sanayi Odası (DTSO) Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Sayar'ın yanı sıra Sigorta Acenteleri İcra Komitesi Başkanı Hüseyin Kasap, TOBB Sigortacılık Müdürü Mevlüt Söylemez, 11. Meslek Komitesi Başkanı Veysi Aldemir, sigorta delegeleri ve çok sayıda acente yetkilisi katıldı.
 
Açılış konuşmasını yapan Ahmet Sayar, sigorta poliçeleri noktasında yaşanan sıkıntılara değinerek, bu sıkıntıların hem vatandaşı hem de acente yetkililerini ciddi anlamda mağdur ettiğini söyledi. Sayar gerçekleştirilen toplantının sigortacılık sektörünün sorunlarının giderilmesi noktasında önemli katkılarının olacağını dile getirdi.
 
Açılış konuşmalarından sonra SAİK Başkanı Hüseyin Kasap, sigortacılıkta acenteler yönetmeliği, destek hizmetler yönetmeliği, acente şubeleri, iş paylaşımı, işlem ücretlerindeki taban komisyon oranları ve DASK poliçeleri ile internet üzerinden satış yapacak yapılanmalar hakkında katılımcılara detaylı bir sunum yaptı. Toplantı soru cevap ve plaket takdimiyle sona erdi.
 
 
(Özgür Haber)

HABERE YORUM KAT