1. HABERLER

  2. DİYARBAKIR HABERLERİ

  3. TMMOB’den Belediyeye ziyaret
TMMOB’den Belediyeye ziyaret

TMMOB’den Belediyeye ziyaret

TMMOB Diyarbakır İl Koordinasyon Kurulu, Büyükşehir Belediyesini ziyaret ederek, işbirliğine ve ortak çalışmalara hazır olduklarını bildirdi.

A+A-

TMMOB Diyarbakır İl Koordinasyon Kurulu, Büyükşehir Belediyesini ziyaret ederek, Genel Sekreter Zülküf Karatekin’le görüştü.

Görüşmeye, TMMOB Diyarbakır İl Koordinasyon Kurulu (İKK) Sekreteri ve Makine Mühendisleri Odası Şube Başkanı Gurbet Ölçen, İnşaat Mühendisler Odası Şube Sekreteri Ferhat Demir, Harita ve Kadastro Mühendisleri Odası Şube Başkanı Can Deniz Akdemir, Ziraat Mühendisleri Odası Şube Başkanı Jihat Şengal, Jeoloji Mühendisleri Odası Şube Başkanı Harun Yalçınkaya, Peyzaj Mimarları Odası Temsilcisi Ferit Tutşi, Elektrik Mühendisleri Odası Şube Başkanı Ahmet Solmaz, Şehir Plancıları Odası Şube Yöneticisi Fatma Büşra Cizrelioğulları katıldı.

Ziyarette konuşan TMMOB İKK Sekreteri Gurbet Ölçen, TMMOB olarak, belediyeyle kurumsal kimlikleriyle ortak çalışmalar yürütmek istediklerini söyledi.  

Karatekin: İşbirliğine hazırız

Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreteri Zülküf Karatekin ise, TMMOB gibi kendi alanında uzmanlaşmış kurum temsilcilerinin ziyaretinin anlamlı olduğunu belirterek, insanlara ve kente en iyi hizmeti sunmanın temel görevleri olduğunu kaydetti. TMMOB’la işbirliği yapmak istediklerini ifade eden Karatekin, diyalogu ve bilgi alışverişini daha da geliştireceklerini sözlerine ekledi. 

HABERE YORUM KAT

İlgili Haberler