1. HABERLER

  2. TV - DİZİ - MAGAZİN

  3. ‘Tetiğe bastı ateş almadı’
‘Tetiğe bastı ateş almadı’

‘Tetiğe bastı ateş almadı’

Oyuncu Yağmur Atacan kendisine düzenlenen silahlı saldırıyı mahkemede anlattı: Elinde tabanca, beni hedef seçerek önümdeydi. Tetiğe bastı, ateş almadı.

A+A-

ETİLER’deki ofisinden çıkarken aracına bineceği sırada Galip T. isimli bir kişinin silahlı saldırısına uğrayan oyuncu Yağmur Atacan dün ilk kez mahkemede ifade verdi.

Bir anda tabanca sesi duyduğunu söyleyen Atacan, olay anını şöyle anlattı: “Arkadaşlarım ’Ateş ediliyor’ diye bağırdılar. Ben kafamı kaldırıp baktığımda sanık ile göz göze geldim. Elinde tabanca beni hedef seçerek önümdeydi. Tetiğe bastı, ateş almadı. Ben bunun üzerine arabanın arka koltuğunda diğer kapıdan kendimi dışarı attım. Koşarak olay mahallinden uzaklaştım. Penceresinin açık olduğunu gördüğüm bir ofisten içeriye atladım. Daha önceden sanığı hiç görmedim, tanımıyorum. Sanıktan şikayetçiyim.” 
 
ATACAN Alper isimli bir kişiyle aralarında alacak verecek meselesi nedeniyle tartışma yaşandığını da anlatarak, “Bu olaydan sonra bazı arkadaşlar dikkatli olmamı bana tembihlemişlerdi. İlk etapta Alper’in yönlendirmesiyle böyle bir eylem gerçekleştirilmiş olabileceğini tahmin ettim. Ancak bu konuda kesin bir kanaatim yoktur. Yine onun böyle bir eylem gerçekleştirdiğine ihtimal vermek istemiyorum” şeklinde konuştu. Mahkemeye gelmeyen sanık Galip T.’nin bir sonraki duruşmaya zorla getirilmesine karar verildi.

HABERE YORUM KAT

İlgili Haberler