1. HABERLER

  2. SPOR

  3. Teşekkürler Hemşerim!
Teşekkürler Hemşerim!

Teşekkürler Hemşerim!

Diyarbakır'daki mülki amirler, belediyeler, milletvekilleri ve sivil toplum örgütlerinin kapanmasını istediği Diyarbakırspor'a kucak açan İzmit Diyarbakırlılar Derneği Başkanı Mehmet Eryılmaz, dünkü Darıca Gençlerbirliği maçının otel, ulaşım ve yemek gide

A+A-

Mehmet Eryılmaz, Diyarbakırspor kafilesini Grand Körfez Otel'de çiçekle karşıladı. Diyarbakırspor'un kafile başkanlığı yapan kulüp mühasebecisi İsmet Marsil, Mehmet Eryılmaz'a ismi yazılı 21 numaralı Diyarbakırspor forması ve Diyarbakır kadayifini hediye ederek desteklerinden dolayı teşekkür etti.

GALİBİYETE 5 BİN TL PRİM
Daha sonra futbolculara moral yemeği veren Eryılmaz,”Diyarbakırspor zor günler geçiriyor. Diyarbakırspor'un yeri burası değil.Yıllarca Diyarbakırspor'un başarıları ile gurur duyduk.Şu anki durum içimizi acıtıyor. Herkesi bu efsaneyi uyandırmaya çağırıyorum. Böyle bir dönemde takıma katkı yapmak istedik. Eğer bir oluşum veya yapılanma olursa bize ne düşerse yapmaya hazırız. Futbolcuların aylardır para alamadığını duyduk. Hepsi Diyarbakırlı yoksul aile çocukları. Darıca Gençlerbirliği'ni yenmeleri halinde 5 bin TL'lik sembolik bir prim de vereceğim.” dedi.