1. HABERLER

  2. DİYARBAKIR HABERLERİ

  3. Teşekkürler Fenerbahçe
Teşekkürler Fenerbahçe

Teşekkürler Fenerbahçe

Fenerbahçe Spor Kulübü'nün kuruluşunun 101. yıldönümü nedeniyle başlattığı 101 Bin Kitap Kampanyası kapsamında Diyarbakır'da öğrencilere kitap ve kırtasiye malzemesi dağıtıldı.

A+A-

Kampanya çerçevesinde Diyarbakır'daki Mardinkapı, Alipaşa, Alpaslan, Yavuz Selim ve Cumhuriyet İlköğretim Okulları'ndaki öğrenciylere kitap, kırtasiye malzemeleri ve okul çantası dağıtıldı. Dağtım törenine Milli Eğitim Müdür Yardımcısı Metin Direk ve Fenerbahçe Kart ekibinden Melis Öner ile Neslin Çetinaslan katıldı. Kitap ve malzemelerin yanı sıra çocuklara Fenerbahçe Dergisi de hediye edilirken, hediyeler karşısında bir hayli mutlu oldukları gözlenen öğrenciler, "En büyük Fenerbahçe" diye tezahürat yaptılar.

İl Milli Eğitim Müdür Yardımcısı Metin Direk, "Türkiye Okuyor" kampanyasına Türkiye'nin saygın kulüplerinden Fenerbahçe'nin de "101. Yılında 101 Bin Kitap Kampanyası" ile katkı sağlamasının mutluluk verici olduğunu belirterek, "Avrupa'da elde ettiği başarılarını eğitim alanında da sürdürdükleri için Fenerbahçe Yönetimi'ne teşekkür ederiz" dedi. Fenerbahçe Kart ekibinden Melis Öner ise kampanya çerçevesinde Diyarbakır'daki 5 ilköğretim okulunda dağıtım yaptıklarını, öğrencilerden gördükleri ilgiden memnun olduklarını söyledi.