1. HABERLER

  2. DİYARBAKIR HABERLERİ

  3. Tes İş 2 Nolu Sendikası Genel Kurulu Yapıldı
Tes İş 2 Nolu Sendikası  Genel Kurulu Yapıldı

Tes İş 2 Nolu Sendikası Genel Kurulu Yapıldı

TES İş 2 Nolu Sendikası Diyarbakır Şubesi olağan genel kurulu yapıldı.

A+A-

Kent merkezindeki bir otelde yapılan ve tek listeyle gidilen genel kurulda, geçerli oyların tamamını alan Şükrü Kaçmaz yeniden başkanlığa seçildi.

Kaçmaz, kurulda yaptığı konuşmada, kapılarının herkese açık olduğunu belirterek, Diyarbakır'a hizmet etmekten onur duyduğunu söyledi.

Klasik sendikacılık dışında hizmet etmeye çalıştığını dile getiren Kaçmaz, böylesi bir anlayışın artık miladının dolduğuna inandıklarını ifade etti.

Geçmiş dönemde yaptığı çalışmalara da değinen Kaçmaz, "Önceki dönemde üyelerimize 308 konut yaptık ve üyelerimiz ev sahibi oldular. 106 üyenin çocuğuna yönelik bilgisayar kursu verdik. Eğer bu çatışmalı süreç biterse bölgemiz turizm cennetine dönüşecek. Biz de önümüzdeki dönemde güzel hizmetler sunacağız" dedi.

Kaçmaz, üyelerinin üniversite okuyan çocuklarına burs vererek, gençlere yönelik projeleri hayata geçirmeye devam edeceklerini kaydetti.

Genel kurulda şube sekreterliğine Ümit Öner, mali sekreterliğe Fettah Esmer, teşkilat sekreterliğine Mehmet Duran, eğitim sekreterliğine ise İlhan Çiçek getirildi.

HABERE YORUM KAT