1. HABERLER

  2. SPOR

  3. Tenis turnuvası sone erdi
Tenis turnuvası sone erdi

Tenis turnuvası sone erdi

Kayapınar Belediyesi tarafından düzenlenen 3. Bahar Tenis Turnuvası yapılan final maçlarıyla sone erdi. Dereceye girenlere kupa ve spor malzemesi verildi.

A+A-
Kayapınar Belediyesi tarafından düzenlenen 3. Bahar Tenis Turnuvası yirmi dört gün süren maçlar ardından yapılan final maçlarıyla sone erdi. Kayapınar Belediyesi Amed Spor Kompleksi'nde yapılan turnuvaya bu yıl 192 sporcu katıldı.
 
Turnuvanın kapanışında konuşan Kayapınar Belediyesi Başkan Yardımcısı İhsan Avcı, “ Bu yılkı turnuvayı hem spora, hem halka adınmış değerlik bir şahsiyet İbrahim İncedursun adadık.  Kayapınar Belediyesi ilke olarak toplumcu belediyeciliği önemseyen ve bu anlamda halkın katılımını benimseyen sportif etkinlikleri önemsemiştir. Sporun yarışmaktan öteye, dayanışma, kardeşleşme ve bir araya gelme kültürüne zemin olması kültürünü oluşması anlamıyla önemlidir.
 
Turnuvaya gösterilen ilgi kente kazandırdığımız spor tesisinin ne kadar büyük bir ihtiyaç olduğunu göstermiştir “ şeklinde konuştu. Turnuvaya dereceye girenlere verilen kupa merasimiyle sone erdi.Turnuvaya dereceye girenlere ayrıca spor malzemesi hediye edildi.
 
Etiketler : , , ,

HABERE YORUM KAT