1. HABERLER

  2. SPOR

  3. Temsilcinin uydurma raporu
Temsilcinin uydurma raporu

Temsilcinin uydurma raporu

DİYARİNSESİ.ORG - TFF'nin son haftalarda Doğu ve Güneydoğu kulüplerine verdiği cezalar dikkat çekiyor.

A+A-
  BU NASIL TEMSİLCİ RAPORU?
 Diyarbakırspor, centilmence geçen Derincespor maçından sonra temsilci raporları doğrultusunda PFDK'ya sevk edildi. Rakip takım ve hakemlerin alkışlandığı maçta TFF temsilcilerinin 'kötü tezahürat' yapıldığını ileri sürerek rapor yazması şaşkınlık yarattı.
 
CENTİLMENLİĞİ ES GEÇTİ,OLMAYAN OLAYLARI YAZDI
Hiçbir olayın yaşanmadığı ,tam aksine taraftarların rakip takımın golünü, rakip takımın golünü atan oyuncusunu ve maç sonunda da hem hakemleri hem de rakip takımı alkışladığı Diyarbakırspor-Derincespor maçından sonra kötü ve çirkin tezahürat yapıldığı gerekçesiyle Diyarbakırspor kulübü PFDK'ya sevk edildi. Diyarbakırspor, TFF'den alınan izinle eğitim amaçlı çekilen görüntüler ışığında PFDK'ya savunma yaparak,temsilcilerin raporunda yazılan gerçek dışı iddialara itiraz etti.
 
SAHA KAPATMA VE SEYİRCİSİZ ENDİŞESİ
Son haftalarda sık sık PFDK'ya sevk edilerek para cezalarına çarptırılan Diyarbakırspor 'a  hafta sonuna kadar açıklanacak PFDK kararlarında saha kapatma ve seyircisiz oynama cezalarının verilebileceği konuşuluyor.
Profesyonel liglerde mücadele eden Doğu ve Güneydoğu kulüpleri TFF'nin tutumuna önümüzdeki günlerde kendi aralarında yapacakları toplantıdan sonra deklerasyon yayınlayarak tepki göstermeyi amaçlıyor.

HABERE YORUM KAT