1. HABERLER

  2. DİYARBAKIR HABERLERİ

  3. TEMA vakfı bölgesel gönüllü toplantısı
TEMA vakfı bölgesel gönüllü toplantısı

TEMA vakfı bölgesel gönüllü toplantısı

TEMA Vakfı tarafından yapılmakta olan Bölgesel Gönüllü Toplantıları devam ediyor. Bölgesel Gönüllü toplantılarının üçüncüsü Diyarbakır'da yapıldı.

A+A-

Diyarbakır TEMA'nın ev sahipliğinde Dicle Üniversitesi Kongre Kültür Merkezinde yapılan toplantıya;

Adıyaman, Batman, Bingöl, Bitlis, Diyarbakır, Elazığ, Mardin, Kilis, Siirt, Van, Muş, Şırnak ve Malatya İl Temsilcileri, İlçe Gönüllü Sorumluları ile gönüllüler katıldı.

Arguvan, Akçadağ, Yeşilyurt, Darende İlçe gönüllü sorumlularımızın mazeretleri nedeniyle katılamadığı toplantıya Malatya İl Temsilcisi İzzet Berktaş, Battalgazi İlçe Temsilcisi Adem Sayın, İnönü Üniversitesi Genç TEMA Başkanı Hakan Yalçın, İnönü Üniversitesi Genç TEMA Danışman Öğretim Üyesi Yrd. Doç.Dr. Didem Gökçe, Gönüllü üyemiz ve aynı zamanda Malatya Bisiklet ve Doğa Sporları Derneği Yönetim Kurulu Üyeleri Tolgahan Ateş, Ali İlhan, Melis İlhan ile Gönüllülerimiz; Erdem Yalçın, Hatice Berktaş, Buket Karaca, Engin Yüksekbağ, Simay Gökçe, Nida Onur, Barış Sarıbaz, Azmi Alataş'ın katılımı ile yapıldı.

TEMA Vakfı Yönetim Kurulu Başkanı Sayın Deniz ATAÇ'ın TEMA vakfı çalışmaları özellikle bölge düzeyindeki TEMA yapılanması konusunda yaptığı konuşma ile başlayan toplantıya Vakıf Merkezinden Teşkilat-Eğitim ve Çevre Politikaları bölümünden yetkililer katıldılar.

Diyarbakır İl Temsilcisi Ertuğrul Pirinççioğlu'nun ev sahipliğinde yapılan toplantı  Soru-cevap şeklinde yapılan 'Gönüllü Forumu'nun ardından Diyarbakır şehir gezisi ile tamamlandı.

Diyarbakır şehir gezisinde;  Ulucami, Ahmet Arif ve Cahit Sıtkı Tarancı evleri,  Hasanpaşa Hanı, Hevsel Bahçeleri ve Diyarbakır Sur'larının bir parçası olan Keçi Burcu Bölümü gezildi.

Diyarbakır Toplantısına gidiş dönüş TEMA Vakfı il Temsilciliği'nin organizasyonu ile günübirlik olarak yapıldı. Toplantı ve gezi sonrası Malatya'ya dönüldü.

unnamed-(8).jpg

Katılımcılardan alınan bilgiye göre, Diyarbakır Bölge Gönüllü Toplantısı'nın verimli ve yararlı geçtiği bildirildi.

HABERE YORUM KAT