1. HABERLER

  2. TEKNOLOJİ

  3. Telefonunuzu FM verici yapın!
Telefonunuzu FM verici yapın!

Telefonunuzu FM verici yapın!

Nokia'nın, yeni telefonu oldukça ilginç özelliklere sahip. Bunlardan biri de telefondaki şarkıları arabanızın radyosunda dinlemek. Videoyu izleyin.

A+A-

Nokia N78, bu serinin en yeni üyelerinden biri. ShiftDelete.Net Test Merkezi'ne geldiğinde, kutusunu ilk açtığımızda şok olduk. Tuş takımının yerleşimi, diğer N serisi telefonlara göre oldukça değişmiş. Bu radikal kararın arkasında müzik ve eğlence için sunulan servisler geliyor. Kablosuz ağ, GPS, multimedya desteği ve şıklıkla buluşmuş. Telefonda beğenmediğimiz özellikler de yok değil. En iyisi yazımızı burada noktalayalım ve sizi inceleme videosu ile baş başa bırakalım.VideoNokia N78 FotoğraflarıNokia N78'in görünüşü, ve tuşların yeniden tasarlanmış yapısı izleyenleri cezbediyor. İlk kullandığınız zamanlarda, bu tuş yerleşimine alışmak gerçekten zor.Telefonda öyle bi özellik var ki, belki de telefonu diğer modellerden ayıran tek özellik bu.

Telefonda dinlediğiniz bir şarkıyı, sizin belirlediğiniz bir frekans yardımıyla FM verici üzerinden yayınlayabiliyorsunuz. Bu, en çok da otomobilindeki ses sisteminde telefonundaki şarkıları dinlemek isteyenler için sevindirici bir gelişme.Teknik Özellikler ve FiyatAğırlık: 101.8 gramHafıza: 70 MB (microSD ile 2GB)Pil: 4,5 saat konuşma 320 saat beklemeGPS: VarKablosuz ağ: 802.11a/g, Bluetooth 2.0Kamera: 3.2 MegapikselFM radyo: Var (Verici de dahil)Ekran: 2.4 inç, 240*320 pikselFiyat: :: Telefon için ne dediler?.http://shiftdelete.net