1. HABERLER

  2. SPOR

  3. Tekvando kursundan gelen büyük başarı
Tekvando kursundan gelen büyük başarı

Tekvando kursundan gelen büyük başarı

Diyarbakır Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürlüğü Yenişehir Sosyal Hizmet Merkezi bünyesinde sokakta çalışan ve risk altında bulunan çocuklara yönelik hizmetler de veren Ek Hizmet binasında sokakta çalışan ve risk altında olan çocukların bedensel, ruhsal

A+A-
ARD ARDA GELEN BAŞARILAR
 
Kursa faaliyetleri içerisinde bu hizmetten faydalanan 15 yaşındaki Arzu Okay, 2013 Aralık ayında Diyarbakır'da yapılan Türkiye Şampiyonası İl seçmesinde 1.'inci oldu. Okay aynı başarıyı 11-16 Ocak 2014 tarihlerinde düzenlenen, toplamda bin 700 sporcunun, bayan kategorisinde 570 sporcunun katıldığı Türkiye Gençler Tekvando Şampiyonasında 5.'inci olarak gösterdi. Okay, başarısının tesadüfi olmadığını 18-19 Ocak 2014 tarihinde Alanya' da düzenlenen Dünya şampiyonası milli takım seçmesinde de göstererek 3.'üncü oldu.
 
BOZKURT' ARZU OKAY GURURUMUZ OLDU
 
Diyarbakır Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürü Hidayet Bozkurt başta Yenişehir SHM Müdürü İsmail Sarı olmak üzere başarı kazanan öğrencileri ve Ek Hizmet Binası Sorumlusu Müdür Yardımcısı Yusuf Erdener'i ve Tekvando eğitmeni Orhan Baytekin'i kutladı.

HABERE YORUM KAT