1. HABERLER

  2. SPOR

  3. Teknik direktör Taner Öcal'a anlamlı ödül
Teknik direktör Taner Öcal'a anlamlı ödül

Teknik direktör Taner Öcal'a anlamlı ödül

Teknik direktöre anlamlı ödül. Geçen sezon Etimesgut Belediyespor’u şampiyon yaparak 2.Lig’e çıkaran teknik direktörümüz Taner Öcal,Ankara’da ‘Yılın Teknik Direktörü’ seçildi.

A+A-

TSYD Ankara Şubesi tarafından geleneksel hale getirilen ‘Arman Talay Yılın Spor Adamları’ yarışmasında Ankara’da 2015-2016 sezonu için en başarılı teknik adam Taner Öcal oldu.

Teknik adamlıktaki başarısının yanı sıra başarılı eğitimci kimliği ile de tanınan Taner Öcal,ödülünü alırken büyük bir heyecan ve mutluluk yaşadı.

‘En Güzel Ödül Şampiyonluktur’

Kendisini bu ödüle layık gören TSYD Ankara Şubesi’ne teşekkür eden Öcal,geçen sezon Etimesgut Belediyespor’la yaşadığı şampiyonluğu Diyarbakır’da yeni bir şampiyonluğa imza atarak taçlandırmak istediğini söyledi. Öcal,”Bir teknik adamın alabileceği en güzel ödül şampiyon olmaktır,başarılı olmaktır. Biz geçen sezon bunu yaşadık. Ama bu artık geride kaldı. Kariyerimizde yeni bir sayfa açtık. Bu sayfanın adı Diyarbekirspor. 3 yıldır şampiyonluğu finalde kaçıran bu kadim kente ve camiayı el ele gönül gönüle vererek hep birlikte üst lige çıkaralım diyoruz. Bana bu ödülü layık gören Ankara TSYD Şubesi’ne teşekkür ediyorum. Bu ödül başarı için motivasyonumuzu artıracaktır.” dedi.

HABERE YORUM KAT