1. HABERLER

  2. SPOR

  3. Teknik direktör arayışları sürüyor
Teknik direktör arayışları sürüyor

Teknik direktör arayışları sürüyor

Dicle Üniversitesi’nde düzenlenen “Sur İlçesi Eğitim Sorunları ve Çözüm Önerileri” çalıştayı

A+A-

Geçen sezon iki teknik direktör değiştiren Yeşil – kırmızılı kulüpte Teknik Direktör konusu ile sözleşmesi sona eren ve iç transfer konusunda bir netlik yok. Edinilen bilgiye göre  Yeni Diyarbakırspor 2015-2016 futbol sezonu için henüz start vermedi.

Teknik Direktör olarak önceki sezonki  başarılı  teknik direktör Namık Altunsoy üzerinde duruluyormuş. Bunun ardından iç, dış transfer konusunun ele alınacağı gelen bilgiler arasında. Yeşil – Kırmızılı kulüpte Anıl Çetin,Emre Bayram,Enis Gül,Eren Kurtulmuş,Gökhan İlhanlı,Halil Akhan,İbrahim Konuksever,İrfan İldiz,Kadir Şentürk,Nurullah Dağaşan,Ömer Sümer,Serdar Cansu,Tunç Behram ve Uğur Durmuş’un sözleşmeleri devam ediyor.


Erhan Kurt,Fahrettin Bıyıklı,Ceyhun Demircan,Erdinç Karakaş,Abdullah Sönmez,Mustafa Kuru,Gökhan Aydaş,Seyfettin Ural,Mehmet Özdıraz,Serdar Yazıcı,Samet Katanalp ve Can Avcı'nın sözleşmesi ise 31 Mayıs itibarıyla sona erdi..  Yeni Diyarbakırspor’da, sözleşmesi sona eren futbolculardanda anlaşılacaklar belirlenecek. Ardından dış transfere yönelinecekmiş.

 

HABERE YORUM KAT

İlgili Haberler