1. HABERLER

  2. TV - DİZİ - MAGAZİN

  3. Tek başörtülü spiker, hangi ekranda
Tek başörtülü spiker, hangi ekranda

Tek başörtülü spiker, hangi ekranda

Türkiye'nin tek başörtülü haber spikeri olarak tanınan Arzu Erdoğral ve eşi Feridun Erdoğral, Hilal TV'den ayrıldıktan sonra yeni bir TV kanalı ile anlaşma yolunda.

A+A-

Türkiye’nin başörtülü tek haber spikeri, eşiyle birlikte hangi ekranda olacak?

   Hilal TV’den istifa etmelerinin ardından nereye geçecekleri merak edilen Türkiye’nin başörtülü tek haber spikeri Arzu Erdoğral ve kendisi ile şimdiye kadar aynı ekranı paylaşan eşi Feridun Erdoğral yeni bir kanal da anlaşmaya imza atmak üzere.

  Haber Spikerliği’nin yanı sıra, yine haber merkezinin başına getirileceği söylenen çiftin neler yapacağı merak ediliyor…

En son olarak Hilal TV Haber Merkezi’ni kuran ve haberleri birlikte sunan çiftin yine ikili olarak mı yoksa farklı bir formatla  mı karşımıza çıkacağı ise henüz netlik kazanmış değil…

Bu haberin ardından gelişmeleri sorduğumuz çift, henüz bir şey söylemek için erken olduğunu, birkaç TV kuruluşundan teklif aldıklarını, bir televizyon kanalı ile de anlaşmak üzere olduklarını belirttiler. Erdoğral çifti, anlaşmaya imza atmadan açıklama yapmanın uygun olmadığını söylediler.