1. HABERLER

  2. SPOR

  3. TED Koleji’nde basketbol heyecanı
TED Koleji’nde basketbol heyecanı

TED Koleji’nde basketbol heyecanı

Diyarbakır’da yapılan okullar arası Küçük Kızlar basketbol turnuvasına ilk kez katılan TED Koleji, 2. oldu.

A+A-

TED Diyarbakır Koleji, Mehmet Akif Ersoy, Hattat Hamit Aytaç ve Mesut Yılmaz İlköğretim okullarının katıldığı turnuvada TED Koleji Küçük Kız takımı 2. oldu.


Mehmet Akif Ersoy ile Hattat Hamit Aytaç ortaokullarını yenerek finale adını yazdırtan TED Diyarbakır Koleji, finalde karşılaştığı Mesut Yılmaz İlköğretim okuluna 11- 46 yenilerek kuruluşunun ilk yılında Diyarbakır İkincisi oldu.


İlk yıl için başarılı sonuç


TED Diyarbakır Koleji Müdürü Ozan Demiralp turnuvaya ilişkin yaptığı açıklamada, “Kuruluşumuzun ilk yılında katıldığımız okular arası minik kızlar basketbol turnuvasına çok büyük özveriyle çalışıp hazırlandık. İyi de bir giriş yaptık.

 

İlk iki maçımızı kazanarak finale çıktık. Diyarbakır’da yeni açılan TED Diyarbakır Kolejinin ilk yılı olması nedeniyle finalde kaybettik. Sporcularımızı ortaya koymuş olduğu mücadeleci ve fair play ruhuna yakışır performanslarından dolayı tebrik ediyorum. Umarım seneye çok daha iyi bir performans sergileriz” dedi.


Kolej müdürü Demiralp,daha sonra takıma verdiği desteklerinden dolayı TED Koleji takım Spor Koordinatörü ve Beden Eğitimi Öğretmeni Seda Deniz, ve Antrenörü Murat Alcan’a da teşekkür etti.

HABERE YORUM KAT

İlgili Haberler