1. HABERLER

  2. DİYARBAKIR HABERLERİ

  3. TED Genel Başkanı Pehlivanoğlu, Vali Aksoy’u ziyaret etti
TED Genel Başkanı Pehlivanoğlu, Vali Aksoy’u ziyaret etti

TED Genel Başkanı Pehlivanoğlu, Vali Aksoy’u ziyaret etti

Türk Eğitim Derneğe (TED) Genel Başkanı Selçuk Pehlivanoğlu, Diyarbakır Valisi Hüseyin Aksoy’u İç Kale Müzesi’nde bulunan çalışma ofisinde ziyaret etti.

A+A-

Pehlivanoğlu, Diyarbakır gibi kadim bir kentte olmaktan dolayı mutlu olduğunu belirtti.Bir takım ziyaretlerde bulunmak üzere Diyarbakır’a gelen Türk Eğitim Derneğe (TED) Genel Başkanı Selçuk Pehlivanoğlu, Diyarbakır Valisi Hüseyin Aksoy’u İç Kale Müzesi’nde bulunan çalışma ofisinde ziyaret etti. Ziyarette Genel Başkan Pehlivanoğlu’na TED Yönetim Kurulu Üyesi Selçuk Börekçi ve TED Diyarbakır Koleji Kurucusu Mehmet Kaya ve TED Diyarbakır Koleji Okul Müdürü Ozan Demiral eşlik etti.

Diyarbakır gibi kadim bir kentte olmaktan dolayı mutlu olduğunu belirten Genel Başkan Pehlivanoğlu Vali Aksoy’a kendilerini kabulünden dolayı teşekkür etti. Vali Aksoy ise ziyaretten dolayı Genel Başkan Pehlivanoğlu’na teşekkür ederek projelerinde başarılar diledi.

TED DİYARBAKIR KOLEJİNİ ZİYARET ETTİ

Pehlivanoğlu, daha sonra TED Diyarbakır Kolejini ziyaret etti. Türk Eğitim Derneği Yönetim Kurulu Üyesi Selçuk Börekçi ile birlikte Diyarbakır ziyaretini gerçekleştiren Pehlivanoğlu, TED Kolejinde, veliler, öğrenciler, öğretmenler ve okul yöneticileriyle görüşmeler gerçekleştirdi.

(Şehmus Kızılaslan)

HABERE YORUM KAT