1. HABERLER

  2. SPOR

  3. Tebrikler Börükoçin
Tebrikler Börükoçin

Tebrikler Börükoçin

Spor Yazarı ve Yorumcu Yılmaz Börükoçin'i onurlandıran ödül.

A+A-

"Best/01 Futbolun Mutfağındakiler" ödül töreninde,sitemiz eski yazarlarından Yılmaz Börükoçin'de bu isimler arasında yer aldı.

BEST/01 ÜNLÜ SPOR ADAMLARINI BESNİ'DE BULUŞTURUYOR!
Birbirinden önemli ve tanınmış ismin iştirak edeceği panel ve ödül töreninde tüm hazırlıklar yapıldı ve 02 Mayıs 2013/saat 13:00'de konuklar Besni'de olacak.

BESNİ MİLLİ EĞİTİM EV SAHİBİ!
Besni Anadolu Lisesi'nin gerekli hazırlıkları yaptığı panel ve ödül töreninin mimarı Besni İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü.Mükemmel bir ev sahipliği yapmak isteyen İlçe Milli Eğitim,ilçe halkını ve eğitim camiasını da bu organizasyondan dolayı bilgilendirdi.

BESNİ'Yİ GEZECEKLER!
Saat 12:00'de şehrin girişinde karşılanacak olan misafirler ilk olarak İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü ve şehrin önemli bir iki yerini gezip,Tertip Komitesi Üyeleri ile yemek yiyecekler.Saat 13:00'tebaşlayacak panelde ise panelistler hem hatıralarını hem de sporseverlerin sorularını yanıtlayacaklar.Törenin 15:30 gibi bitmesi bekleniyor.

FOTOMAÇ GAZETESİ,"YILIN SPOR GAZETESİ" OLDU!
Ulusal ödül olarak Fotomaç Gazetesi'nin "Yılın Spor Gazetesi Ödülü"nü alacağı törende,bölgesel olarak Adıyaman Günebakış Gazetesi,"Bölgede Yılın Gazetesi Ödülü"nü alacak.

DEV İSİMLER GELİYOR!
Besni'deki Best/01 Futbolun Mutfağındakiler Paneli'ne birbirinden tanınmış 5 isim katılıyor.İşte o isimler:Cevdet Ünüvar(Fotomaç Gazetesi Spor Yazarı),Erdoğan Arıkan(TRT Spor Spikeri ve Spor Artı/Stadyum program yapımcısı),Nurullah Sağlam(Teknik Direktör),Mehmet Gönülaçar(Eski GS'lı futbolcu/Teknik Direktör),Kadir Tozlu(Eski Süper Lig Hakemi/Süper Lig Gözlemcisi),Yılmaz Börükoçin(Futbol Plus Dergisi Yazarı)

KUTLARIZ BÖRÜKOÇİN

Yaklaşık 30 yıldır Diyarbakırspor'u takip eden,yazdığı araştırma ve yol gösterici  makaleleleri ile ışık tutan değerli arkadaşımız, yol arkadaşımız  Yılmaz Börükoçin'i kutluyor başarılarının devamını diliyoruz.

HABERE YORUM KAT