1. HABERLER

  2. TV - DİZİ - MAGAZİN

  3. Tatlıses’ten İzzet Yıldızhan'a cevap
Tatlıses’ten İzzet Yıldızhan'a cevap

Tatlıses’ten İzzet Yıldızhan'a cevap

İzzet Yıldızhan, İbrahim Tatlıses'in sağlık durumunun yeni bir albüm çıkarmak için uygun olmadığını söylemişti. Konuyla ilgili günlerdir sessiz kalan ünlü türkücü, katıldığı iftar yemeği sonrası yaptığı açıklamalarla Yıldızhan'a göndermede bulundu.

A+A-

Katıldığı iftar yemeğinde, gayet neşeli ve sağlıklı görünen İbrahim Tatlıses, son dönemde yaşadıklarını ve sağlık durumunu sevenleriyle paylaştı.


"ALLAH’IN VERDİĞİ HER ŞEY GÜZELDİR"
Ünlü türkücü, sağlık durumuyla ilgili şunları söyledi: "Sağlıklıyım, iyiyim, herkes mutlu olsun. Beni sevenleri sevindirmek için mücadele ediyorum ve mücadeleme de devam edeceğim. Lütfen bunu yanlış anlamayın. Böyle gösterdim ki iyi olduğumu bilin. Bugün havaalanında iki adım attım. Baktım biri geçti koluma. Dedim ‘Sen beni nasıl biliyorsun?' o da kötürüm gibi yürüyemiyor biliyordum dedi. Ben de dedim ki yürüyebiliyorum rahat ol. Kimse benim yanıma yanaşırken kolumdan tutmasın.

Allah özel uçak verdi, villa verdi, ses verdi ki dünyanın en güzel sesi, bir de şöhret verdi. İnsanların yüreğine sevgimi koydu. Bunların hepsi güzeldi. Ee bunu verince mi güzel değil? Allah'ın verdiği her şey güzeldir. Yatalak olanlar var. Yürüyorum, konuşuyorum, çocuklarımla muhabbet ediyorum, eşimi dostumu ziyaret ediyorum. Bundan güzel bir şey var mı? Biliyorum bana açsınız, ama ben de size açım. Ancak sizi yersem karnım doyar. Ama muhabbetle."

HABERE YORUM KAT