1. HABERLER

  2. DİYARBAKIR HABERLERİ

  3. Tatlıses'den sonunda iyi haberler geldi
Tatlıses'den sonunda iyi haberler geldi

Tatlıses'den sonunda iyi haberler geldi

DİYARİNSESİ.ORG - Uğradığı silahlı saldırı sonucu ölümden dönen ancak sol tarafına inen felç yüzünden risk alarak tekrar ameliyat olmak için Amerika'nın yolunu tutan İbrahim Tatlıses ile ilgili güzel haberler gelmeye başladı.

A+A-
Amerika'da geçirdiği beyin ameliyatının ardından komaya girdiği ve 6 gün boyunca uyandırılamadığı öne sürülen İbrahim Tatlıses'ten haber geldi.
 
Menajeri Eyüp Kanat, sanatçının gözlerini açtığını ve normal odaya alındığını söyledi. 9 Mart Pazartesi günü Miami'deki bir hastanede beyin ameliyatı geçiren İbrahim Tatlıses'in 4 saatlik operasyonun ardından komaya girdiği ve günlerdir uyandırılamadığı öne sürüldü.
 
Menajeri Eyüp Kanat sanatçının sağlık durumu hakkında bilgi verdi. Kanat, Tatlıses'in gözlerini açtığını söyledi:“Yazılanlar gerçeği yansıtmıyor. İbrahim Bey uyandı ama ağrısı sızısı çok olduğu için doktorlar ilaçla uyutma yolunu seçti. Birkaç güne bu ilaçlar da tamamen kesilecek. Beyin fonksiyonları iyi. Korkulacak hiçbir şey yok. En fazla bir aylık bir fizik tedavi süreci öngörülüyor. Fizik tedavi süreci biter bitmez dönecek. Ayşegül Yıldız ve kızları Elif Ada hâlâ yanında. Onlar da başında duruyor. Elif Ada ile Ayşegül Hanım'ın dönüş tarihleri belli değil. Bu süreçte yanında olmak istiyorlar.”
 

HABERE YORUM KAT