1. HABERLER

  2. TV - DİZİ - MAGAZİN

  3. Tatlı Küçük Yalancılar'da heyecan dorukta!
Tatlı Küçük Yalancılar'da heyecan dorukta!

Tatlı Küçük Yalancılar'da heyecan dorukta!

Tatlı Küçük Yalancılar dizisi 7. yeni bölümüyle ekranlara konuk oluyor. Star Tv'nin beğenilerek izlenen dizisi Tatlı Küçük Yalancılar'ın bu akşam yayınlanan yeni bölümünde heyecan ve gerilim iç içe. İşte Tatlı Küçük Yalancılar yeni bölüm ve detaylar..

A+A-

Tatlı Küçük Yalancılar dizisi yeni bölümüyle ekranlara geliyor. İzleyiciler tarafından beğenilerek takip edilen Star Tv'nin yazlık dizisi Tatlı Küçük Yalancılar'ın bu akşam yayınlanan bölümünde neler oluyor? İşte Tatlı Küçük Yalancılar yeni bölüm ve detaylar..

Tatlı Küçük Yalancılar
 
Aslı ve Eren zor durumda!

 
A’nın tuzağına düşen Aslı ve Eren zor durumdadır. Aslı kendini hastanede bulurken, onu kaçırmakla suçlanan Eren, sorguya alınmıştır. 


İşin içinden nasıl çıkacaklarını bilemeyen kızlar, polise her şeyi anlatmaya karar verirler fakat bu fikirden hoşlanmayan A, onlara engel olmak için yeni bir tehditle karşılarına çıkacaktır.
Güven ise durumu daha da kötüleştirecek bir hamlede bulunurken Selin’in de başını belaya sokmuş olur. Artık kızların işi daha zordur.


Eren’e karşı öfke dolan Bahadır, ondan hesap sormak için karakola giderken, Eren’i kurtarmak isteyen Aslı’nın aklına bir fikir gelir. Kızlar Selin’in de yardımıyla bu fikri hayata geçirir. 


Ilgaz’a özel numaradan bir mesaj gelir. Eğer şantaj videolarını istiyorsa bir miktar parayla denilen yere gitmesi gerekmektedir. Güven’le birlikte söylenen yere giden Ilgaz’ı büyük bir sürpriz beklemektedir.


Beklenmedik bir şekilde Asuman’ın gayri resmi kredisinden haberdar olan Hande, Asuman’la yüzleşir. Müge ise Hande için sürpriz bir doğum günü partisi düzenleme derdindedir. Ancak bu parti, Seçkin ve Barış’ı karşı karşıya getirip Hande’nin bir seçim yapmasına sebep olacaktır. 


Doğum günü partisinin ardından işler iyice karışır. Asuman’ın evde sakladığı paralar biri tarafından çalınmıştır. Durumu öğrenen Asuman deliye döner. Eğer paraları yerine koyamazsa hırsızlıkla suçlanacaktır.  A’dan bir mesaj alan Hande,  paraları kimin çaldığınu öğrenmiş olur. Eğer paraları alıp, annesini kurtarmak istiyorsa onun dediklerini yapmak zorundadır.  Ancak bu hiç kolay değildir, çünkü A.’nın yapmasını istediği şey, Hande’nin en yakın arkadaşlarından birine zarar vermesi ve birbirine aşık iki insanı ayırması anlamına gelmektedir. 
 
Yayın günü : 17 Ağustos  Pazartesi
Yayın Saati : 20.00

 
Tatlı Küçük Yalancılar son bölümde neler olmuştu:
 
Aslı’ya olanlardan habersiz durumdaki kızlar hayatlarına devam etmektedir. Geçici ev arkadaşlıkları neticesinde iyice yakınlaşan Hande ve Barış hallerinden memnundur. Ancak Barış’a olan hislerini kendine dahi itiraf edemeyen Hande,  hala arkadaşça davranmaya çalışmaktadır. Derken beklenmedik bir gelişme onları birbirlerine hiç olmadıkları kadar yakınlaştırır.
 
Toprak’ın serbest bırakılmasıyla rahat bir nefes alan Selin, onu ziyarete gider. A’nın kim olduğu ve ne yapmaya çalıştığıyla ilgili kritik yaparlarken, aralarındaki çekime karşı koyamazlar. Janset, bu büyülü anı bozmayı başarsa da, ikisi arasındaki giderek artan yakınlaşmayı engelleyemeyecek ve bu durumdan hiç memnun olmayacaktır.
 
Kimliği ortaya çıkan Güven artık daha rahat davranmaktadır. Kızların güvenini kazanmak için kolları sıvasa da başka bir şeyin peşinde olduğu her halinden bellidir. Aradığını bulduğunda ise olaylar beklemediği bir yöne sapacaktır. 

HABERE YORUM KAT

İlgili Haberler