1. HABERLER

  2. TV - DİZİ - MAGAZİN

  3. Tatlı Küçük Yalancılar'da beklenmedik sürpriz
Tatlı Küçük Yalancılar'da beklenmedik sürpriz

Tatlı Küçük Yalancılar'da beklenmedik sürpriz

Tatlı Küçük Yalancılar dizisi son bölümünde de heyecan doruktaydı. Star Tv'nin sevilerek izlenen dizisi Tatlı Küçük Yalancılar'ın yayınlanan son bölümünde neler oldu? İşte Tatlı Küçük Yalancılar son bölümden detaylar..

A+A-

Tatlı Küçük Yalancılar son bölümüyle izleyenlerinin ekranlarına geldi. Star Tv'nin ilk bölümüyle beğeni toplayan dizisi Tatlı Küçük Yalancılar'ın  yayınlanan son bölümünde neler oldu? İşte Tatlı Küçük Yalancılar son bölüm ve detaylar..


Tatlı Küçük Yalancılar
 
Selin, Aslı, Ebru ve Hande A’dan kurtulmak için plan yapıyor.
 
Selin, Aslı, Hande ve Ebru, A ile tanışmak üzere geldikleri yazlık evde, beklemedikleri bir sürprizle karşılaşırlar. Belli ki, kendini açık etmeye niyeti olmayan gizli düşmanları, onlara bir oyun oynamıştır. Bu duruma sinirlenen ve iyice kafası karışan kızlar, A.’nın oyunlarına daha fazla alet olmamak için Selin’in aklına gelen fikri uygularlar. Ancak bu hamleleri, A’yı durdurmak yerine, işlerin daha da korkutucu bir hal almasına sebep olacaktır. 
 
Eren, A.’dan gelen tehditkar mesajın etkisiyle, Aslı’dan uzak durmaya karar verir. Ona karşı daha mesafeli bir tavır içerisine girer. Aslı, yakınlaşmalarından hemen sonra Eren’in ondan uzaklaşmasına, sanki hiçbir şey olmamış gibi davranmasına anlam veremez. Sonunda da patlar ve neden böyle davrandığını sorgular. Eren’i, Aslı’yı korumak için onun kalbini kırmak zorunda kalacağı yeni bir sınav beklemektedir. 
 
A’dan, onu yok sayarak kurtulamayacaklarını anlayan Selin, Aslı, Ebru ve Hande, polise başvurma noktasına gelirler. Ancak A’nın onlara engel olması zor olmaz. Gizemli düşmanlarıyla giriştikleri bu mücadelede birbirlerinden başka kimseleri olmadığını anlayan kızlar, farklı çözüm arayışlarına yönelirler. Selin, Toprak ve Janset’in peşine düşerken, Hande de okulda hacker olarak nam salmış Barış’a başvurur. Mesajları kimin attığını bulması için ondan yardım ister. Barış da onu geri çevirmez. Ancak bir şartı olacaktır. 
 
Hande bir yandan Barış’ın şartını kabul etmemek için direnirken, bir yandan da annesine destek olabilmek için, yakın arkadaşı Müge’nin yardımıyla, bir işe girer. Karşısına çıkan fırsatları da kullanarak Toprak’la arkadaşlık kuran Selin’in aradığı cevapları, başladığı iş sayesinde Hande bulacaktır. 
 
Okulun geleneksel balosunun yapılacağı gece, dört arkadaş için yeni gizemlere ve yeni sorulara gebedir. Kızlar,  Açelya’nın katilinin kim olabileceğine dair bir ipucu ele geçirirken, A.’nın tahmin ettiklerinden de daha tehlikeli bir düşman olduğunu acı bir şekilde öğreneceklerdir. 

HABERE YORUM KAT

İlgili Haberler