1. HABERLER

  2. TV - DİZİ - MAGAZİN

  3. Tatlı Küçük Yalancılar 4. bölüm
Tatlı Küçük Yalancılar 4. bölüm

Tatlı Küçük Yalancılar 4. bölüm

Tatlı Küçük Yalancılar dizisi yepyeni bir bölümle daha izleyenlerinin ekranlarına geliyor. Star Tv'nin yaza özel yeni dizisi Tatlı Küçük Yalancılar'ın bu hafta ekrana gelecek bölümünde neler olacak? İşte Tatlı Küçük Yalancılar 4. bölümden fragman ve detay

A+A-

Tatlı Küçük Yalancılar dizisi yeni bölümüyle izleyicilerinin karşısına çıkıyor. Star Tv'nin beğenilerek izlenen dizisi Tatlı Küçük Yalancılar'ın bu haftaki bölümünde izleyenleri neler bekliyor? İşte Tatlı Küçük Yalancılar yeni bölümden detaylar..


Tatlı Küçük Yalancılar 3. bölümde neler olmuştu:

Gizli Düşman Kim?
 
Selin’e bir türlü ulaşamayan Hande, Aslı ve Ebru paniğe kapılırlar. A’dan gelen mesaj da korkularını iyice arttırır. Bir an önce Selin’i bulmak için harekete geçerler. Ancak Selin’i değil, sadece telefonunu bulabilirler. Yerdeki kan izleri de kızların endişelerini haklı çıkartır gibidir. 


Eren’in yönlendirmesiyle önce Selin’in ailesi sonra da Komiser Vecip olaya dahil olur. Her yerde Selin’i arayan polisin, kızların ifadeleri doğrultusunda, tek bir şüphelisi vardır: Toprak...

 
Dört bir yanda aranan Toprak, kapana kısılmıştır. Bundan sonra atacağı her adımın onu karanlığa biraz daha yaklaştıracağını bilmektedir artık.  Korkularından kaçmak için de tek bir çözüm gelmektedir aklına. 


Aslı, yaşadıkları yorucu gecenin sonunda Eren’e sığınır. Ancak onu koruyabilmek adına fazlaca soru soran Eren, Aslı’nın yine canını acıtır.  Aslı, unutmak istediği suçuyla, vicdanıyla yüzleşmesine sebep olduğu için öfkeyle ayrılır Eren’in yanından.  Eren’in Aslı’nın gönlünü almak, ona yaşadıklarını bir gece olsun unutturmak için yaptıkları ise, iki aşığı tekrar yakınlaştıracaktır. 

Kızlar bir yandan Selin’in başına gelenin şokunu üzerlerinden atmaya çalışırken bir yandan da gizli düşmanlarının kim olabileceğiyle ilgili yeni şüphelere kapılırlar. Sürekli etraflarında dolanan, adını bile bilmedikleri genç bir adam dikkatlerini çeker. Onun kim olduğunu öğrenmelidirler. Bu konuda, adım adım Hande’nin hayatının bir parçası olmaya başlayan Barış’tan yardım alacaklardır. 


Kızlar, sürdükleri iz sonunda hiç beklemedikleri bir cevapla karşılaşırken, Açelya Ademoğlu cinayetiyle ilgili ortaya çıkan bir delil herkesi şaşırtmakla kalmayacak, aynı zamanda da Açelya’nın kaybolduğu gece yaşananlarla ilgili yeni soruları beraberinde getirecektir. 

HABERE YORUM KAT

İlgili Haberler